Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13340492
Vyhledávání:


restaurace
U Vychopňů
 
Jasenice 596
755 01 Vsetín - Jasenice
Zlínský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 571432039
Fax: 
E-mail:  hotel@uvychopnu.com
URL:  www.uvychopnu.com
Počet míst:  100
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  ANO
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Na konci Vsetína, pod lesy, které skrývají nejedno lidské tajemství, se nacházel starý mlýn. Zalíbil se v roce 1884 panu Vychopňovi, který jej koupil a darem dostal i povolení k provozování hostinské činnosti. Podnik pod jeho rukama vzkvétal. Oblíbil si ho i náš první prezident T. G. Masaryk. Dnešní podobu podnik dostal po krátkodobé rekonstrukci. Objekt je rozdělený na pivnici, jídelní část a novou restauraci. K příjemnému posezení nejen v letních horkých měsících slouží dvě prostorné terasy. Pro naše nejmenší zákazníky nabízíme hřiště, na kterém si děti dosytnosti vyhrají. Pivnice je zařízená v tradičním venkovském stylu. Velký krb navozuje v zimním období velmi příjemnou, hřejivou atmosféru. Při konání svateb, rodinných oslav či firemních večírku, pivnice slouží jako taneční parket. Jídelní část využíváme především pro konání rodinných či slavnostních obědů, svateb, školení nebo pracovních schůzí. Pro menší sešlosti nabízíme salónek, který má kapacitu 14 osob. Je zařízený ve stejném duchu jako pivnice. V nové restauraci dominuje jednoduchý styl s noblesou. Jsou zde dvě kryté prostorné zahrádky. Slouží k běžnému dennímu provozu. Zahradu lze využít v teplých měsících i pro uspořádání venkovních akcí s grilováním.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-22:00
• Úterý 11:00-22:00
• Středa 11:00-22:00
• Čtvrtek 11:00-22:00
• Pátek 11:00-22:00
• Sobota 11:00-22:00
• Neděle 11:00-21:00
Kuchyně:
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
19.08.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
710
Restaurace a hotel U Vychopňů se nachází ve Vsetíně v místní části Jasenice. Z centra města je to sem zhruba 4km, takže docela slušná procházka. Nebo se sem dá dostat kromě auta i prostředky městské hromadné dopravy, ovšem je nutné počítat s nepříliš vysokou frekvencí spojů, zvláště pak o víkendech. Samostatně stojící dvoupatrový domek je dispozičně řešen skutečně bohatýrským způsobem: kromě dvou letních teras a zahrady s dětským hřištěm jsou tu pivnice, jídelna a salónek. Všechny části dýchají prostorem a světlem. Citlivou rukou designéra je zde vytvořena působivá atmosféra s ozvěnami selských venkovských stavení, aniž by to působilo přespříliš uměle nebo kýčovitě.
Obsluha, oděná v dobových krojích, je příjemná a milá, nicméně působí trochu zakřiknutým dojmem. To se pak projevuje i v drobných prohřešcích, jako když se mě u steaku nezeptají na stupeň propečení a dvakrát se přijdou zeptat, o jak velkou porci masa mám vlastně zájem. Není to nic dramatického, přesto to malinko snižuje jejich profesionalitu.
Protože jsem přijel autem, musím oželet nabídku vinného lístku a k pití si objednávám nealkoholické pivo Lobkowicz. Pak už je čas na předkrm. Vybírám gratinovaný kozí sýr s tyrolským špekem a vlašskými ořechy se salátkem z rajčat a rukoly. Pokrm se prezentuje velmi pěknou úpravou na podlouhlém talíři. Chuť je výrazná a zapamatovatelná. Skvěle funguje kombinace zahřátého sýra a tyrolského špeku. Kontrast, který toto spojení nabízí, nenechá pravděpodobně nikoho chladným a nezaujatým. Mě toto jídlo opravdu baví. Pro hlavní chod volím flap steak s omáčkou z červeného vína, doplněný grilovanou zeleninou. Už když mi jídlo přistává na stole, pasu se na něm očima. Vypadá to tak nádherně, že se mi okamžitě sbíhají sliny. První zakrojení a přichází i první extáze. Tohle je skvostné představení místní kuchyně v tom nejpreciznějším provedení. Smekám klobouk a užívám si to od prvního až do posledního sousta. Díky za ty dary. Závěrečný chod má podobu italského tiramisu a i tady nemohu jinak než chválit. A má poklona patří i kávě z dílny Julius Meinl, servírované v plném kavárenském podání v krásné červené keramice.
Restaurant U Vychopňů je jednoznačně výborná volba pro každého, kdo se zajímá o dobré jídlo. Já mohu tento podnik jedině doporučit, stojí za návštěvu.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
710


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz