Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13340441
Vyhledávání:


restaurace
U Trávníčka
 
Brněnská 308
66442 Modřice
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 547 21 62 24
Fax:  +420 547 21 62 24
E-mail:  utravnicka@seznam.cz
URL:  http://www.utravnicka.cz/
Počet míst:  100
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Restaurace slouží již skoro sto let. Prošla mnoha stavebními úpravami až do dnešní podoby. Kromě posezení také možnost pořádání firemních akcí, rautů, rodinných a svatebních oslav.

 
Otvírací doba:
• Pondělí nezadáno
• Úterý nezadáno
• Středa nezadáno
• Čtvrtek nezadáno
• Pátek nezadáno
• Sobota nezadáno
• Neděle nezadáno
Kuchyně:
nezadáno
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
Wesley19 +2
18.01.2016
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
709
Tuto hospodu naprosto nedoporučuji. Obsluha je naprosto nepříjemná a arogantní. Když jsme chtěli zaplatit, tak na nás čekalo hrozně překvapení. Na účtě jsme měli 5+5 panáků,3 skleničky vína,4 coly, 2 piva,vodu navíc. Což nás dost udivilo.pyngl nás začal urážet a vymyslet si.nejhorší na tomto večeru bylo,když jsme si nechali zavolat majitele.ten místo aby sjednat pořádek u svých zaměstnanců, tak se k nim přidal a začal je obhajovat.opravdu nejhorší hospoda,kterou jsme navštívili.
Tento případ se nestalo po prvé,ale ne v takové míře. Celkem nás to navíc stalo cca 700 a už je nikdy nedostaneme zpátky. Doufám, že ta hospoda brzy skončí.
Medy +11  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
10.04.2015
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
177
Prostředí je zde super. Pivo dobré, čepují Budvar. Obsluha příjemná. Zde ovšem pozitiva končí. Byli jsme zde na večeři. Restaurace byla plná z poloviny a i tak kuchař nestíhal... Jídlo jsme čekali přes hodinu. Když jsme se číšníka zeptali, kdy to bude, pořád říkal, že je v polovině.... Nechápu, co by dělali, kdyby měli plno. Na zpříjemnění čekání a zahnani hladu nám nabídl polévku. Vybral jsem si česnečku. Chuťově dobrá ale než mi ji donesli z kuchyně na stůl, byly krutony rozmocene... Další restaurace, kde nechápou, že se krutony nosí zvlášť... Jako hlavní jídlo jsem si objednal pstruha na lilku a paprice a selské brambory. Donesli mi pstruha, který nebyl osoleny a co víc, tak byl udelan se zmrazenou zeleninou, kde nebyl ani lilek a ani paprika. Jen hrášek, mrkev a kapusta... Jídlo jsem reklamoval a pan vrchní mi na to řekl, že se omlouvá ale že lilek už nemají, že je jen cuketa. Tu jsem samozřejmě taky neměl, tak se omluvil podruhé a řekl, že vyřídí do kuchyně, aby to napravili. Cca za 10 minut mi byla donesena správná příloha, prý jako bonus... Selské brambory bylo to jediné, čemu nebylo co vytknout. Známá si dala veprovou panenku a přiznám se, že i moje podrážka je měkčí... Pokud chcete jít na pivo, je U Trávníčka super, ale jídlo bohužel.
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
11.12.2014
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
550
Restaurace U Trávníčka je součástí stejnojmenného penzionu, nacházejícího se v Brně-Modřicích u hlavního silničního tahu Brno-Vídeň. Dostupnost je dobrá jak pomocí MHD, tak se sem dá bez problémů dojet autem a zaparkovat přímo před restaurací. Interiér tří oddělených sálů si nehraje na okázalost a ani s výzdobou se to tady nepřehání. Chtělo by se dokonce říct, že strohost zde hraje prim, v nekuřáckém sále hraničí dokonce až s neútulností. V době mé návštěvy je zde navíc hodně hlučná společnost lidí, jejichž hlasové výlevy jsou chvílemi za hranicí dobrého vkusu a slušného chování. Obsluha působí dojmem euforické uhoněnosti a se servírováním například vína si rozhodně hlavu neláme. Objednávám si Svatovavřinecké rosé z vinařství Château Valtice a je mi donesena již otevřená láhev, o nějaké degustaci ani nemluvě. V průběhu celého večera vázne také odnášení talířů. Začínám předkrmem v podobě capresse rajčat prokládaných mozzarellou a bazalkou. Menu je doplněno rozpečenou bagetou. Je to jednoduché, trochu málo výrazné a nedochucené. Kladně hodnotím decentní přelití panenským olivovým olejem, které se nevymklo kontrole, ale jen doplňuje ostatní ingredience. Následuje ukrutně dlouhé čekání na hlavní chod, kterým je vepřová panenka na grilu špikovaná sušenými švestkami se smetanovo-povidlovou omáčkou a s americkými bramborami. Klasická aranže s poněkud sušším masem a prostonárodní oblohou vítězí chutí, a to díky povedené omáčce a sladkému tónu sušených švestek, který kontrastuje se zbytkem pokrmu. Tato kombinace funguje velmi dobře a dává zapomenout na jiné prohřešky. Závěrečnou sladkou tečku obstarává sacher dort. Šlehačka je domácí, dortík je vláčný, není co vytýkat. Káva Filicori Zucchini, servírovaná se vším všudy, je silná a dobrá. Víno je lehké a svěží s harmonicky vyváženým poměrem kyselin a cukru, má však mdlou vůni. Celkový dojem z restaurace U Trávníčka je poznamenán nervní atmosférou, kterou sem přinesli rozjaření hosté a která je v pořádku v pivnici III.cenové skupiny, ale zde působila rušivě a nevhodně. To se pak odrazilo i na chování personálu. Podobně lze koneckonců hodnotit i jídlo: dobré, ale ne výjimečné či zapamatovatelné.
tarantino99 +1
23.12.2013
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
0
Naprostá katastrofa. Šli jsme na oběd. Objednaná česnečka byla vlažná až studená, tak jsme ji vrátili. Následoval vepřový steak se šunkou a volským okem. Manželka dostala maso vevnitř syrové a volské oko zespodu úplně spálené. A to do černa.Druhý chod jsme tedy také vrátili a bez placení odešli. Slyšeli jsme jen halekání číšnice v kuchyni na kuchaře, proč nachystali studenou polívku a proč pálí volská oka.

Restauraci doporučuji jen pro otrlé pivaře nebo pro šetřílky, kterým jde jen o cenu a je jim jedno, jakou šlichtu dostanou na talíři.

Nás tam už nikdo neuvidí. Hrůza.
hagal +1
28.08.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
190
Občas se s kolegy z práce vydáme na oběd do této restaurace, ale vždy na mě působí negativním dojmem vrchní, který se vůči zákazníkům chová nadřazeně a není mi příjemný. Jídlo bývá vesměs dobré kvality a chuťově není špatné, něco jiného je již cena za meníčka. Na výběr je vždy ze 4 jídel s tím, že je cena odstupňována po 10 korunách a začíná na 69 Kč. Ne vždy je ale cena za jídlo adekvátní, což je způsobeno daným odstupňováním cen. Tentokrát jsme si ale dali na oběd pečená vepřová žebra uvedená na tabuli jako specialita s podivně napsanou a smazanou cenou 105 Kč. Na jídlo jsme museli čekat delší dobu, což u žeber v době obědů nepovažuji až za takový prohřešek. Horší už ale bylo čekání na zaplacení, to se nám již obsluha věnovat nechtěla a když už konečně přišla s účtem, za žebra hmotnosti 400g si účtovali 155 Kč! Na dotaz na rozdílnou cenu na tabuli se vrchni omlouval, že na tabuli je cena smazaná a platí ta, která je na účtu (radši jsem se už ani neptal, proč na tabuli cenu neopravil a jen smazal). Vědět tohle, tak si žebra za tuhle cenu nedám. Tato návštěva mě opět ujistila v tom, že do této restaurace už nemám zájem chodit.
5 hodnocení 20 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
259


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz