Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13192040
Vyhledávání:


restaurace
Triniti
 
Trnitá 9
602 00 Brno - Střed
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.: 
Fax: 
E-mail:  ristorante@ristorante-triniti.cz
URL:  www.restaurace-triniti.cz
Počet míst:  80
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  ANO
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Kuchyně restaurace Triniti je založena na kvalitních čerstvých surovinách, domácích dezertech a pečivu. Zaměřujeme se hlavně na italskou a středomořskou kuchyni. Naše kuchyně je otevřená, a vy tak máte možnost nahlédnout na přípravu vámi vybraného pokrmu. Při vaření jídla používáme jen čerstvé a kvalitní suroviny, o čemž se můžete sami přesvědčit. Pokud se nebudete moci rozhodnout, naši kuchaři s bohatou praxí vám rádi poradí s výběrem jídla. Poskytujeme také cateringové služby, pořádáme rodinné i pracovní oslavy nebo obchodní jednání. Pokud si nevyberete z pestré nabídky našeho jídelního lístku, rádi vám sestavíme menu přesně podle vašeho přání. K dispozici máte také 6 parkovacích míst se závorou. V restauraci je stálé připojení na Wi-Fi. Pokud jste již unaveni nakupováním, přijďte se najíst a posedět u kávy a domácího zákusku do Ristorante TRINITI. Restauraci najdete hned vedle Vaňkovy na ulici Trnitá.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 9:00-21:00
• Úterý 9:00-21:00
• Středa 9:00-21:00
• Čtvrtek 9:00-21:00
• Pátek 9:00-21:00
• Sobota 11:00-22:00
• Neděle nezadáno
Kuchyně:
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
14.11.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
836
Triniti restaurant je součástí stejnojmenné kancelářské budovy, jež bezprostředně sousedí s nákupním centrem Vaňkovka. Přízemní prostory jsou přístupné z obou stran tohoto několika poschoďového objektu. Restaurant je rozdělen do dvou místností, na první pohled rozlišitelných barvou čalounění křesel. Zatímco v místnosti s otevřenou kuchyní jsou potahy bílé, ve druhé místnosti, kde se nachází mimo jiné i bar, jsou potahy hnědo-černé. V hnědých a béžových tónech jsou ostatně vyvedeny i zbylé dekory. Interiér působí vzdušně a moderně díky čistým a jednoduchým liniím, nábytek září novotou, všude je dokonale čisto, přesto se nemohu zbavit pocitu jisté sterility a nechtěné industriality. Možná by pomohlo přidat více „živých“ prvků a pocity by byly docela jiné. Restaurant je ve všední den večer až děsuplně prázdný, a to se nezmění po celou dobu mé návštěvy.
Personál je milý, pozorný a usměvavý. K jejich profesionalitě nemám jedinou připomínku, a tak jediné co skřípe, je problém s obsahem jídelního lístku. Není rajská polévka, rostbeef, krevety, losos ani hovězí maso.
Jediným předkrmem, který v nabídce zůstal, jsou pečené papriky s česnekem, sýrem feta, balzamikem a domácím pečivem. V sekci hlavních jídel mi po okleštění padnou oči na kuřecí prso plněné gorgonzolou, přelité bylinkovou omáčkou a doplněné opékanými bramborami. K tomu mám bílý Sauvignon pozdní sběr 2014 z vinařského domu Sonberk. Přes rozčarování, které mi nedostatek surovin v kuchyni, způsobil, jsem nakonec s předloženými jídly maximálně spokojen. Papriky jsou malým překvapením a skrytým kulinářským tipem. Jsou opravdu výborné. Líbí se mi úprava na talíři i jejich chuťový projev, kdy je všechno na správném místě a pracuje pro celkové vyznění. U kuřecího prsa je to podobné, i když tady už bych strhl body za aranžování. Přece jen snítky tymiánu bez jediného lístku nepůsobí nijak úchvatně a asi by to šlo vymyslet lépe. Nicméně chuťově je to opět vynikající, především omáčka je skvost, zasluhující zlatou medaili. Víno je svěží s bohatým buketem. Cítím tam angrešt, broskev a jemné medové tóny. Na závěr přichází čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou, šlehačkou, ořechy a espresso Carraro. Jestliže o kávě bych prohlásil, že je velmi dobrá, v případě dezertu mi nezbude než mluvit o doteku neskutečna. Bez nadsázky, fondán je jako rozkošný hladivý sen. Už jen kvůli němu se návštěva tady vyplatí.
Triniti restaurant určitě není špatná volba, zlepšit zásobování a hodnocení bude ještě lepší.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
836


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz