Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13287463
Vyhledávání:


restaurace
Street Restaurant
 
Židovská 22
586 01 Jihlava
Kraj Vysočina
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 734617467
Fax: 
E-mail:  gstreet@seznam.cz
URL:  www.gstreet.cz
Počet míst:  80
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  NE
Restaurace Gambrinus Street se nachází v centru města Jihlava. V Gambrinus Street nabízíme naším hostům výběr mezinárodní i české kuchyně. Naši kuchaři vám připraví vynikající steaky, tatarák a chuťovky k pivu. Polední menu obměňujeme denně. Samozřejmostí je stálá nabídka jídel.
Naši kuchaři pracují s výraznými chutěmi, které dokáží ještě více umocnit kvalitními surovinami. Dbáme na čerstvost a nabídku měníme podle sezóny. Nová kuchyně splňuje nejpřísnější normy EU. U nás nepoužíváme žádné glutamáty. Jateční maso nakupujeme z českých chovů. Milovníci a znalci se mohou osvěžit lahodným točeným pivem Gambrinus. Točíme Gambrinus Original 10, Pilsner Urquell a pšeničné pivo Fénix. Nabízíme i vína a bohatý sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 10:30-23:00
• Úterý 10:30-23:00
• Středa 10:30-23:00
• Čtvrtek 10:30-23:00
• Pátek 10:30-1:00
• Sobota 11:00-1:00
• Neděle 11:00-23:00
Kuchyně:
• Česká
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
26.03.2017
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
159
Street restaurant, nacházející se v centru Jihlavy, prošel celkovou rekonstrukcí a přijal podporu a koncept pivovaru Gambrinus. Přiznávám, že se mi proměny bývalých hospod na pivovarské koncepty, byť hodně unifikované a podobající se jeden druhému jako vejce vejci, líbí a většinou jsem i hodně spokojen s nabízeným jídlem. Ale někdy také padne kosa na kámen, jako v případě jihlavského Street Restaurantu, kam jsem zabloudil tak trochu z nouze, maje v hledáčku původně úplně jiný podnik. Co se tedy při mé návštěvě nepovedlo? Restaurace funguje v módu stavebně oddělených prostor pro kuřáky a nekuřáky. Bohužel nekuřácký salónek je jen chudou sestřičkou zbytku podniku a svou atmosférou za ním hodně zaostává. Navíc je tu cítit podivný a nepříjemný zápach. Obsluha se snaží, seč jí síly stačí svým entuziasmem, přátelským přístupem a roztomilými úsměvy vykompenzovat tento handicap, co je to ale platné, když jim kuchyně tak špatně kryje záda. Jídlo tady opravdu nestojí za nic. Není vidět žádná snaha o úpravu jídla na talíři, chuť je plytká, problémy jsou i s teplotou, když pokrmy jsou div ne studené, od některých stolů dokonce přicházejí reklamace a jídlo se vrací zpátky do kuchyně. Moje bílá fazolová polévka je bez chuti a vlažná. K vepřovým nudličkám se sýrovou omáčkou dostávám namísto inzerovaných těstovin hranolky. Nejenže to navzájem nejde moc dohromady, ale ještě navíc jsou hranolky nedodělané. O dezert se už raději ani nepokouším. Nejlépe nakonec dopadá závěrečné espresso, které je docela slušné a nemá žádné vážnější nedostatky. Nealkoholickým polotmavým Birellem se také nedá nic zkazit. Takže jak hodnocení jihlavského Street Restaurantu uzavřít? Myslím, že nejvýstižnější je staré pořekadlo, které říká že… není každý den posvícení. A v tomto případě ani uspokojení z dobrého jídla.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
159


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz