Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13206651
Vyhledávání:


restaurace
Sherwood
 
Rokytova 428
628 00 Brno - Vinohrady
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 739631861
Fax: 
E-mail:  info@restauracesherwood.cz
URL:  http://www.restauracesherwood.cz
Počet míst:  60
Parkoviště:  NE
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  ANO
Restaurace Sherwood byla zapojena společně s víc než 240 hospodami do programu zvaného „Cesta pivních znalců“, v rámci kterého provozovny každých 14 dní v pátek narazí sud s jinou pivní specialitou z produkce regionálních pivovarů. A bude to skutečně bohatá a pestrá přehlídka. Z pípy potečou piva kvasnicová, pšeničná i speciály, piva světlá, tmavá a polotmavá, rozmanitých chutí a různých stupňů.
K pořádání rodinných nebo firemních akcí si Vám dovolujeme nabídnout salonek pro 15 osob s krbem, salonek pro 15 až 20 osob ve stylu vinného sklípku a bar s posezením na terase pro 30 až 50 osob. V letních měsících můžeme uzavřít dvorní trakt s letním barem a venkovním ohništěm až pro 200 osob. Na přání Vám ugrilujeme selátko, jehně, krůtu, kuřata, vepřové kýty, živáňský špíz, prostě vše, co lze na otevřeném ohni grilovat nebo péct.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 15:00-23:00
• Úterý 15:00-23:00
• Středa 15:00-23:00
• Čtvrtek 15:00-23:00
• Pátek 15:00-0:00
• Sobota 12:00-0:00
• Neděle 12:00-23:00
Kuchyně:
• Česká
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
10.12.2016
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
280
Restaurace Sherwood se nachází v lesoparku Akátky pod nejmladším brněnským sídlištěm Vinohrady. Těží z této polohy hlavně v letních měsících, kdy k posezení nabízí nejen vnitřní prostory, ale i prostornou letní zahrádku, terasu a dvorní trakt s barem a otevřeným ohništěm. Pro děti je tu pak k dispozici venkovní hřiště. Co se týče interiéru restaurace, ten se nese v duchu rytířských sálů, závěsnými kovanými lustry počínaje, přes stylové dřevěné židle, starodávné zbraně a lovecké trofeje na stěnách, obložení stěn přírodním kamenem až konečně po funkční krb. Ušlápnutý, zastavěný a ne zrovna přístupný bar by si určitě zasloužil nějakou smysluplnější predispozici, kterážto rekonstrukce, jak se dovídám od obsluhy, je v plánu na začátek roku 2017, kdy bude podnik minimálně na 2 měsíce uzavřen. Apropo obsluha: dámy jsou usměvavé a milé, jejich přístup k hostům je takový ten domácky dobrosrdečný, pohodový a uvolněný, takže jim odpustíte drobné prohřešky nebo cca.20 minutové čekání na polévku. K pití si objednávám rozlévané bílé víno Chardonnay a minerální vodu Rajec. Víno je lehké, ovocné, s příjemnou kyselinkou. Následuje dršťková polévka, k níž mám i pečivo v podobě rohlíku. Asi nejzákladnější problém je absence jakéhokoli ochucení. Polévka je chuťově plytká a nevýrazná, projde ústy a nezanechá za sebou žádnou vzpomínku. Následující pappardelle s kuřecím masem, houbami, smetanou a parmezánem jsou na tom tak trochu podobně. Kombinace surovin i samotné provedení, snad s výjimkou smetanového základu, jsou v pořádku, ale celek je opět takový tuctový a uniformní. Možná kdyby smetana byla zapracována do nějaké hustší omáčky, byl by dojem lepší, takto je to jen běžný průměr, který nezaujme. Vyzdvihnout si nicméně zaslouží úprava na talíři, která je rozhodně velmi povedená. Espresso lungo z dílny Pavin Caffé na závěr je lehce nakyslé a jen potvrzuje dojem, který mám i z jídla: ani dobré, ani špatné, všední a obyčejné. Koneckonců tato definice jde uplatnit na všechny hodnocené parametry restaurace Sherwood.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
280


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz