Uživatel:
nepřihlášen
Počítadlo přístupů:
13352038
Vyhledávání:
Novinky
Dnešní menu
Top 20
Seznam
Doporučit
Diskuzní fóra
Přidat restauraci
Vyhledávání
FAQ
Slovníček
Kontakty
restaurace
Restaurace Veselá 2
Veselá 2
60200 Brno - Centrum
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha
Tel.:
542 210 505
Fax:
E-mail:
restaurace@vesela2.cz
URL:
www.vesela2.cz
Počet míst:
96
Parkoviště:
NE
Nekuřácká restaurace:
NE
Nekuřácký salonek:
ANO
Bezbariérový přístup:
NE
Přijďte ochutnat naše speciality, dát si k nim dobré víno nebo vyladěnou Plzeň a nechte se hýčkat příjemnou a profesionální obsluhu.
Správcem této restaurace je:
MarcelaH
Otvírací doba:
• Pondělí
11:00-23:00
• Úterý
11:00-23:00
• Středa
11:00-23:00
• Čtvrtek
11:00-23:00
• Pátek
11:00-0:00
• Sobota
12:00-0:00
• Neděle
nezadáno
Kuchyně:
• Česká
• Mezinárodní
• Moravská
• Steaky
Kreditní karty:
Stravenky:
Aktuality
Neuvedeny žádné aktuality.
Týdenní menu
Neuvedeno žádné týdenní menu.
Poznámky (diskuze) k restauraci
Neuvedeny žádné poznámky v posledních 6 měsících.
Zobrazit starou diskuzi
Mobilní hodnocení
Hodnocení
Skrýt slovní hodnocení
Hodnocení uživatelů:
(
přidat nové hodnocení
)
Hodnotil
Datum
Jídlo
Pití
Atmosféra
Obsluha
Útrata/1
Marake
+1
18.12.2011
750
Tak nevím, restaurace se snaží hrát na něco co není a ani na to nemá. Šli jsme na degustační menu a byl sem plný očekávání, bohužel.'Menu bylo následující: Amuse Bouche - jakási levná anglická slanina s kouskem chleba a švestkou - šílené, Tvarohová terinka s tuňákem v cuketovém plátku + na ochutnání 2x 0,1 l Veltlínského zeleného, vinařství Kobylí celkem ušla a víno standart, Kozí sýr zapečený v košíčku z listového těsta s domácí hroznovou marmeládou -dobré
Vepřová panenka ve slaninovém kabátku s fáší z hlívy ústřičné podávaná s bramborovým koláčem + 2x 0,1l Cabernet Moravia Rosé, vinařství Kobylí panenka dobrá a jako příloha v podstatě obyčejné šťouchané brambory Čokoládové soufflé s vanilkovou pěnou + 2x Káva Illy - dezert bez připomínek. Prostředí restaurace je čisté a asi pěkné ale nějak sem se necítil, kromě nás tam nikdo nebyl a servírka byť příjemná se spíš vybavovala v kuchyni nebo s přítelem na baru. V podstatě nemám důvod se někdy vrátit.
Komentář -
Maty
(19.12.2011 13:44)
No viděl jsem to podobně, tedy až na atmosféru a obsluhu, ta při naší návštěvě byla dost v pohodě. Na druhou stranu mám v plánu se tam příležitostně ještě vrátit, nebylo to žádné těžké zklamání.
Zobraz všechny komentáře (1)
Maty
+1
15.10.2011
600
Šli jsme se se synem podívat na to, co zde předvádí Jamie za zázraky, při svém hostování. Měli jsme tataráček z tuňáka (normální , slušný), Telecí osobucco na červeném víně s rizotem Milanese (maso dobře připravené, rizoto spíš průměrné, málo vlačné a ochucené nic moc), hráškový krém s opečenou panchettou (vypadal super, chutnal tak nějak normálně) Steak z pupku s glazovanými šalotkami a porkové foam (propečený přesně podle požadavku, ochucený slušně, ale přesto trochu "žvýkací" - Když to porovnám se steakem z pupku z Albera, tak tam je o třídu výše a stojí cca polovinu) . Na závěr vanilkovou panacottu s pomerančovým dipem (kupodivu chutnala spíše karamelově a dosti tučně) Pili jsme rozlévaný Rýňák z Kobylí a vodu. Atmosféra velmi příjemná a obsluha naprosto profesionální a příjemná. Určitě si sem ještě někdy zajdu. Co se týká kuchyně, tak mě to zatím ze židle nevystřelilo.
Přidat komentář
2 hodnocení
4 osob
675
Přidat hodnocení restaurace
© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil
Artax a.s.
, poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty:
etisky - digitální tisk
,
OSVÍTÍME VÁS
,
Firemní a osobní kalendáře
,
sCool Matematika
.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.
Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz