Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13340454
Vyhledávání:


pizzerie
Pizza Toscana
 

Brno - Černá pole
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.: 
Fax: 
E-mail: 
URL:  http://www.toscanabrno.cz/
Počet míst:  60
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  NE
Pizzerie s tradicí. Před restaurací je příjemná zahrádka s výhledem do parku, což je ve městě sympatické.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-24:00
• Úterý 11:00-24:00
• Středa 11:00-24:00
• Čtvrtek 11:00-24:00
• Pátek 11:00-24:00
• Sobota 11:00-24:00
• Neděle 11:00-24:00
Kuchyně:
• Italská
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky v posledních 6 měsících.

Zobrazit starou diskuzi


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
16.11.2018
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
260
Pizzerie a penzion Toscana se nachází v brněnské městská části Černá Pole u parku Stanislava Krátkého. Interiér je na první pohled nevzhledný, klaustrofobický a neútulný, snad jedině zimní zahrada tento negativní dojem trochu upravuje směrem k větší návštěvnické vstřícnosti. Bílá koženka sedaček se sice snaží rozehnat pochmurnost zbytku podniku, ale nedá se říct, že by se jí to dařilo. Miniaturní stolky, zaskládaný bar a podivná výzdoba stěn už jen korunuje nepříliš povedený designérský záměr.
Obsluha sice postrádá některé základní profesní návyky, ale je vstřícná při mém požadavku na objednávku a la carte i v době podávání obědových meníček, což poznámka v jídelním lístku striktně vylučuje.
Začínám skleničkou bílého rozlévaného vína, které sice má k ideálnímu vychlazení daleko, ale alespoň je servírováno v pěkném skle a ani chuťově to není žádná katastrofa. Dostávám k němu i džbánek kohoutkové vody s citronem zdarma. Jídelní set otevírá česnečka s vejcem, šunkou, sýrem a krutony. Ingredience jsou servírovány sólo a nebýt polévka jen vlažná, možná bych ji i ocenil jako vcelku dobrou. Bohužel nízká teplota jí ubírá body z celkového dojmu. Pizza Giovanni, jejímž základem je namísto tomatového suga smetana a ingredience tvoří listový špenát, mozzarella, kuřecí kousky a kukuřice, je jedním slovem bída. Korpus je jen lehce ohřátý, chuchvalce špenátu studené a celkově je pizza absolutně bez chuti. Kuchyni se podařilo stvořit dokonale sterilní „amarounový“ produkt, který se vůbec nedotkne chuťových pohárků a nezbude na něj jediná vzpomínka. Reputaci se snaží zachránit káva z dílny Pascucci, jenže ani ona díru do světa neudělá.
Na základě této zkušenosti a přes veškeré vynaložené úsilí nemohu Pizzerii Toscanu doporučit žádnému milovníkovi dobrého jídla. Pro mě byla návštěva silným zklamáním.
zamalek +1
10.06.2018
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
35
V této restauraci jsme byli vícekrát v průběhu let, protože interiér nevypadá špatně a máme to tam relativně blízko, ale většinou se vyskytnul zádrhel týkající se obsluhy, nebo jídla. Nyní jsme se do Toscany vypravili po delší době, s tím, že jim dáme poslední šanci, ale dopadlo to ještě hůř než dřív, takže teď už to bylo definitivně naposledy, co jsme do tohoto podniku vkročili. Lepší to už nebude, je potřeba si to přiznat a restauraci vyloučit. Dle našeho názoru by tento podnik mohl zavřít. Ale ať si každý samozřejmě zváží sám, jestli je tam spokojen či ne.

Hned na úvod: Obsluha je zde příšerná.

Co se nám tedy při poslední návštěvě stalo?

Chtěli jsme si s manželem dát meníčko, servírka nám řekla, že si můžeme dát jakékoliv z denního výběru. Potom co jsme si vybrali smažený sýr, servírka se vrátila s tím, že smažený sýr už není, a další meníčka nám prý nedoporučuje! Koulela očima a vyjádřila se v tom smyslu, že, když se na ta jídla dívá, přechází ji chuť.
Že prý si máme dát raději pizzu. Tu bychom si ale dát nemohli, protože už víme, jak ji v tomto podniku připravují, a víme, jak vypadá dobrá (italská) pizza. Navíc u vedlejšího stolu klienti zrovna konzumovali pizzu, která vypadala nevábně a bylo i "slyšet", jak je tvrdá.
Jak je ale možné, že servírka negativně prezentuje jídla, která má nabízet a prodávat?

Dali jsme si tedy jen pivo. Servírka od té chvíle od nás procházela bez povšimnutí, i když jsme jí neřekli nic špatného.
Byli jsme u stolu s malým miminkem, tak jsme nemohli dlouho čekat, jestli se paní uráčí ještě u nás zastavit.
Jelikož nás ale začala bezdůvodně ignorovat a dokonce začala u baru jíst, museli jsme jít zaplatit k baru, při našem odchodu. Podotýkám, že kromě nás v restauraci zrovna byli čtyři lidé, takže narváno tedy rozhodně nebylo.

Pak jsme ale byli dost překvapení (lidskou blbostí, která nezná mezí), když "servírka" promluvila a začala účtovat: "Takže dvakrát sýr,..." Když jsme se zeptali, kdy nám asi tak přinesla smažený sýr, když už toto jídlo došlo, tak řekla "jo, aha". Ani slovo omluvy.
Připadali jsme si jako z jiné planety :-)
Toto se nám ještě nikdy nestalo, a že jsme restaurací v Brně i jinde již prošli..
Nevím, co si o této servírce mám myslet..Jen si říkám, je toto možné??
Po zkušenostech tohoto druhu se také ptám, kam majitelé restaurací na ten personál chodí?
Je pro nás, jako platící klienty, únavné vidět, že normální, inteligentní a usměvavá obsluha je dnes v brněnských restauracích raritou. Ale přitom by měla být samozřejmostí..Škoda.
Vím, že personál restaurací to v dnešní době v ČR nemá lehké, pokud jde o pracovní podmínky, ale když už se pro tuto práci rozhodnou, měli by se k zákazníkovi chovat slušně.

Vůči klientovi se má restaurace chovat tak, aby obsluha i jídlo byli v pořádku a hotovo.
Amatéři můžou klidně zavřít.

Tomas123 +3
17.02.2015
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
200
Nerad pisu takto verejne hodnoceni,pokud je vse v poradku rad pochvalim,pokud ne podnik uz nenavstivim...Ale timto bych chtel vsechny varovat pred navstevou teto restaurace pokud obsluhuje starsi blondata servirka!!! Byl jsem zde vicekrat s prateli,protoze to proste mame blizko...ale posledni navsteva me totalne odradila! Nikdy to za jeji osluhy nebylo na pochvalu,ale tentokrat opravdu "perlila". V poloprazdne,restauraci jsme na kazde piti cekali skoro pul hodinu,pak nam bylo s usklebkem podano stylem ktery se snad uz nikde nevidi.... Napoje podavala uchopenim za horni okraj sklenice,takze spinave ruce od penez dodali ty spravne grady...:(V restauraci bylo nakoureno ze jsem nevidel ani na spolusediciho naproti,popelnik nam za 3 hodiny nebyl ani jednou vynesen presto ze znacne pretekal. U kazde objednavky zakoulela ocima co jeste chceme atd...Abych zaverem shrnul hodnoceni- jidlo prumerne,neurazi ani nenadchne,z vice reklamovanych piv vetsinou tece jen starobrno nevalne kvality, vino jak zrovna nakoupi,prostredi- v zime katastrofa- jen pro otrle,obsluha- blond starsi - k placi. Apeluji timto na majitele at se nad sebou zamysli koho v dnesni dobe zamestnava a jak podnik vede!
Pes Čokl +1
10.09.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
150
Přítelkyně se dobře najedla Pizzy s mořskými plody, já jsem nebyl schopen tak obrovskou porci sníst. Pečený čaj v pořádku, pivo také. Hned za hl. vchodem do pizzerie jsou dveře na záchod. Když jsme vcházeli dovnitř, zrovna tam šel nějaký děda a dveře od vchodu zavadily o ty dveře od WC. Dědek se na nás rozeřval, co si to prý dovolujete hajzli, nebo kurvy. To bylo pěkné přivítání. Ale jak zde napsala kiwatko že "si pochutnám v nádražním bufetu ...", tak souhlasím. Doufám že už tam obsluhuje někdo, kdo si práce váží.Hlavně ať si hosté moc nestěžují, nebo jim příště kuchař do Pizzy naplive.
bokek +1
14.10.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
175
14.10.2012
Rádi bychom varovali všechny, kterí ješte nebyli v pizzerii Toscana v Brne Cerných Polích.
Dnes v 18:45 jsme byli s manželkou v tomto podniku a setkali jsme se s katastrofální kvalitou servisu.
V této pizzerii jsme predtím už nekolikrát byli, a párkrát jsme si dali i neco k jídlu. Nikdy jsme se nesetkali s úžasným servisem ani výborným jídlem, ale vždycky jsme si rekli, že to ješte zkusíme, protože nebydlíme priliš daleko a moc pizzerií v okolí není.
Dnes vecer nám cíšnice donesla objednané nápoje po více než dvaceti minutách, i když v lokále bylo cca pet lidí.
Hned jak jsme prišli, jsme si objednali s nápoji i jídlo – dve pizzy. Na pizzy jsme cekali hodinu, i když byla restaurace poloprázdná a nikdo z klientu okolo si jídlo nedával.
Když jsem se skoro po hodine šel zeptat servírky, kde je pizza, rekla s klidem, že bude do peti minut, kuchar prý pripravoval minutky nekomu jinému a ukázala ke stolu, který když jsme prišli, obsazený nebyl.
Do peti minut nám pizzu prinesla, další problém byl ale v tom, že obe pizzy byly mizerné kvality, byly presolené, bez sýru (mozzarelly), který tam podle jídelního lístku mel být. Testo se zdálo být príliš cerstvé, udeláno na poslední chvíli, správne se má testo nechat uležet nekolik hodin.
Po dnešním zážitku už do Toscany nezavítáme, ani jí nebudeme delat dobrou reklamu mezi známými.
Co ríct na záver: Docela chápeme, že si v Toscane spousta lidí nedává nic k jídlu, a jdou tam jen na pivo ci víno. Dle našeho názoru jsou jídla, která zde pripravují zdravotne nebezpecná, pro ty, kterí nemohou sníst úplne cokoliv, aniž by jim bylo špatne.
A majitel by si mel udelat cas na kontrolu kvality práce personálu.

mnamm
14.10.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
150
Normálně na takové stránky nechodím, abych ztrácel čas tím, že budu někde něco kritizovat nebo chválit. Ale do Toscany chodím dlouho a pravidelně nejenom na ,,meníčka,,, ale někdy i na pizzu nebo jen tak posedět, tak by bylo fér udělit restauraci pochvalu. S meníčkem jsem byl vždy spokojen-porce jsou nešizené a je to takový lepší průměr.
Co se týče pizzy, tak asi chodím do jiné restaurace, než pán, který přispíval přede mnou, protože na pizzu jsem chodím opravdu rád a myslím si, že patří k těm lepším, co jsem kdy jedl.
kadanka.pavel +1
10.08.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
225
Žebra na medu dobrá, pivo gambrinus též, obsluha příjemná, ale pozor - objednali jsme si na závěr 2x stříbrnou teqilu Olmeca - načlá lahev obsahovala něco jako vodku s acetonem !!! nedalo se to pozřít, porovnáním s čerstvě otevřenou lahví stejné teqily to uznal i personál - děs a hrůza, proto se mějte všichni na pozoru !!!
kiwatko +19
15.04.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
90
Byli jsme v Toscaně společně na obědě jako účastníci kurzu, jídlo jsme měli dopředu objednané a sami jsme si platili jen pití, takže celkovou útratu neznám...
Servírka - protivná a všemožně se starala o to, abychom co nejrychleji odešli (v prázdné restauraci nás nutila sedět jen u 4 stolů, na které se nám jejich talíře sotva vešli, abychom nepřekáželi dalším návštěvníkům, otevřela přímo nad námi střešní okno terasy ačkoliv bylo venku chladno a trochu kapalo,...)
Nádobí - otlučené, každý talíř jiný a zbytečně velké - moje porce salátu na talíři vypadala jako sousto pro mravence.
Jídlo - nic moc, uzená polévka nechutnala moc po uzeném a salát s kuřecím masem - takové upatlané rajčata a okurka a trochu kukuřice z plechovky, masa poskrovnu a na to že to má být obědový salát chybělo pečivo...
Protože se nám jídlo proplácelo, potřebovali jsme paragon, servírka ho ale neuměla dobře vypsat...
Jediný klad je pěkné prostředí, ale abych řekla pravdu raději si pochutnám v nádražním bufetu než abych jedla něco nic moc v pěkné restauraci...
fanous +2
24.10.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
133
Restauraci Toscana jsem navstivil nedavno na doporuceni mych kamaradu. A muzu rici, ze mi opravdu chutnalo. Kuchyne se velice zlepsila. Na dnesni dobu jsou ceny priznive.
vena +1
10.09.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
150
Ano mohu potvrdit, vzdycky jsem do toscany rad chodil, pres leto se kuchyne o neco zhorsila, ale naposledy jsem sem zavital nekdy v zari a byl jsem prekvapen, jak mi chutnalo. Dal jsem si kridla myslim s nejakpou medovou omackou. Dobre je, ze nezdrazuji. Obsluha neutral
ondrouch +2  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
22.07.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
0
Poprvé a naposledy aneb jak obsluha dokáže dokonale odradit.
Obsluha strašná a tím to všechno skončilo - bez objednávky jsme raději odešli.
Přišli jsme do restaurace utratit peníze, ale tohle personál asi nezajímá, protože tam jenom pracuje ... Ještě je co se učit.
Vojta +1
23.06.2008
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
115
Dnes to byla moje první a také i poslední návštěva. Zahrádka sice vypadá na první pohled pěkně, ale v odpoledních hodinách trvalo více než deset minut, než nás obsluha vůbec zaregistrovala. Jídelní lístek zajímavě pojatý, ale rozpadlý a v druhém případě nekompletní. Dali jsme si dvakrát ledový čaj, pizzu Toscana a Rizoto. Ledový čaj v ceně 30 Kč nám byl servírován v uzavřené plechovce se skleničkou. Pizza Toscana plavala v oleji, co ji činilo téměř nepoživatelnou. Rizoto bylo příliš rozbředlé, přiložený hlávkový salát byl zčernalý a špatně umytý, navíc byl v rizotu větší kamínek. Ani jeden jsme nedojedli.
Viksík +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
17.01.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Asi tak před 4 lety jsem sem velice rád chodil na pizzu,jaké však bylo mé zklamání v prosinci,pizza jak z výrobků Tesco value,a obsluha mírně řečeno neochotná,takže dávám za pravdu,sem už ne.
svarc +2
18.02.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
127
Jídlo (pizza) dobré, obsluha nepříjemná od začátku do konce. Při placení neměli zpátky na 1000korunu. Obsluha mne odradila od další návštěvy.
pepetr +1
17.04.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
75
Byl jsem tam s kámošem na polední menu,byla svíčková,knedlík a sekaná.Už jak to přinesli,moc se mi to nezdálo,maso bylo okoralé a svíčková vlažná.Požil jsem asi půlku,což mne zachránilo,protože jsem 2 dny strávil na záchodě a nebýt injekce tak mě vezou do špitálu.Diagnóza:lehká otrava jídlem....
Lenkakoh +1
10.03.2004
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
0
Tuto pizzerii jsem brala, jako jednu z těch, kde mají pizzu dobrou, ostatní jsem moc nehodnotila. Až když jsem se tento rok vypravila sem na valentýnskou večeři se svým přítelem. Místa jsme měli rezervovaná, přišli jsme včas, ale na naši rezervaci se nejspíš nějak ZAPOMNĚLO. Myslím, že to mluví za vše a upozorňuje na to, že v lepším případě obsluha vázne, v horším na Vás úplně zapomenou.
frait +3  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
30.08.2003
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
75
I kdyz bydlim pobliz, do teto pizzerky po zkusenostech s obsluhou nechodim. Dnes jsem se nechal ukecat a zasli jsme s prateli. Chyba... nic se nezmenilo. Po tom, co pred nas jedna z obsluhujicich slecen bez jedineho slova praskla jidelni listky, me chut na jidlo presla. Dal jsem si jen pivo. Pizza co si dala kamaradka na pohled usla, ale pry nic moc. Za kamaraduv steak z veprove panenky by se nemuseli stydet ani v nadraznim bufetu. Mozna jen nemam stesti na personal, ale na tuto hospodu pozor.
jeany +4  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
06.08.2001
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
220
Jídla byla opravdu normální. Pizza kterou jsem si dal byla sýrová, ale tak vypečená, že nebylo poznat kde je jaký druh. Přestože na výběr měli jedno bílé a jedno červené víno chuťově byla obě dobrá - suchá. Trošku problém byl s obsluhou, která se stále střídala a pořád zapomínali tu na kávu, ta na nealko a pod. Když už někdo přišel, tak odnesl dojezený talíř tak rychle, že jsem nestačili reagovat.
18 hodnocení 62 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
122


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz