Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13119648
Vyhledávání:


restaurace
Restaurant Nebeský mlýn
 
Palackého třída 91
612 00 Brno - Královo Pole
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  541 210 221
Fax:  541 228 510
E-mail:  nebeskymlyn@nebeskymlyn.cz
URL:  http://www.nebeskymlyn.cz/
Počet míst:  90
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  NE
Restaurant Nebeský mlýn je v centru města a přesto jakoby stál mimo náš čas a prostor. Budova připomínající selské stavení se zahrádkou, kde šepotá padající voda z mlýnského náhonu. V dobovém interiéru restaurace nepřehlédnete otáčející se originální mlýnské kolo poháněné vodou. Ideální atmosféru pro gurmánský zážitek vytváří neobyčejně elegantní dřevěný interiér sladěný s kamennými zdmi, krbem a výhledem do zahrady. Vše doplňují vždy živé květiny a pohled na pestrý výběr všech druhů kvalitních vín a lihovin s celého světa.V takovém případě oceníte servis, který vám Nebeský mlýn nabízí. Váš číšník nejen že bude do detailů znát všechny nabízené pokrmy včetně rafinovaných denních specialit, ale bude vám také schopen poradit s jejich výběrem. Jako zvlášť vhodné je v případě návštěvy skupinky labužníků zvolit po dohodě servírování přímo z mís, na nichž jsou vybrány speciality a jednotlivé pokrmy. Ať již zvolíte vlastní výběr, poradíte se s číšníkem, či v případě společnosti volíte rovnou nabízené lahůdky, přejeme vám dobrou chuť.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:30-0:00
• Úterý 11:30-0:00
• Středa 11:30-0:00
• Čtvrtek 11:30-0:00
• Pátek 11:30-0:00
• Sobota 11:30-0:00
• Neděle 11:30-0:00
Kuchyně:
• Česká
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky v posledních 6 měsících.

Zobrazit starou diskuzi


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
Dalos +1
07.03.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
316
Jednalo se o obed - Stroganov s ryzi, bez polevky, nealko pivo....
Kdybych byl v zavodni kantyne, rekl bych si: "maso jako zvykacka, ryze oschla, nedobra", zaplatil bych 65 Kc a odesel s pocitem plneho zaludku.

Za zdejsi ceny jsem cekal neco lepsiho..., ale budiz.

Pak ovsem nastalo dost peklo... Po necekanem nauctovani couvert 22 Kc za osobu, jsem se slusne zeptal pana vrchniho, jak je to stim couvertem, a to jsem nemel delat. Zjevne nervove nevyrovnany starsi pan okamzite zacal vysvetlovat, ze je to z prikazu sefa v jidelnim listku, coz me vubec nezajimalo, ale on zaslepene bezel pro onu tiskovinu a stranku s upozornenim jiz roztresenou rukou nalistoval. Mimochodem, jidelni listek obsahoval spoustu stran se spustou jidel a variant.
Takze ohledne couvertu jsem byl odkazan na pana majitele, ktery skutecne nahodou zrovna telefonoval do podniku - jaka nahoda, a tak mi ho hned na moji zadost predal... no proc se nezeptat.

Pri tel hovoru jsem krome prekvapiheo couvertu zminil uz take nevalnou kvalitu jidla. Zeptal jsem se opet, co v teto restauraci znamena couvert. "To jste inzenyr, ze nevite co je couvert?" "Jedna se o pecivo, omacky a koreni." Povidam: "pecivo jsme nedostali" "protoze jste si nerekli" skocil mi do reci "a tu upatlanou, poloprazdnou litrovou lahev s oliv olejem polozenou na stul mezi me a manzelku jste radeji nosit ani nemeli" priostril jsem, priznam se, poprve trochu afektovane a hovor po par chvilich ukoncil.
Jal jsem se zaplatit, ale pan vrchni na me zacal opravdu kricet, ze to jeste nezazil a to obsluhoval v intercontinentalu a v ruce drzel detskou stolicku, kterou nekolikrat doslova triskl o zem... fakt jsem se bal, ze ji o me rozbije. Rekl jsem mu klidne, ze proti nemu osobne nic nemam, ale on se ke me priblizil jako fotbalista k rozhodcimu tvari v tvar a pokracoval ve vyhrocovani situace....

Zaplatil jsem a odesel otresen. Zapomnel jsem na zbytek jidla, ktere si manzelka cekajici venku nechala zabalit. Ji kureci maso chutnalo, jen brambory byly pry jine nez si objednala a pripalene....

S odstupem si rikam, jestli jsem udelal v te restauraci neco spatne. Do restauraci chodim casto, levnejsich i luxusnich, ale toto jsem nezazil. Myslim, ze by k nicemu nedoslo, kdyby se pan vrchni choval usluzne a za drobne nejasnosti se jmenem personalu hned na zacatku v prvni minute slusne omluvil. K eskalaci panu sefovi nemuselo vubec dojit.

Muj verdikt:
1/ Restaurace, ktera si hraje na nobl. Navic s panem vrchnim, ktery ma problem udrzet nervy na uzde a neumi se chovat k hostum. Nemel by slouzit primo zakaznikum, nemel by delat cisnika.

2/ Kvalita neodpovidala cene. Je spousta lepsich restauraci v Brne a jen malo jich je drazsich.


Nikdy vice.

Komentář - Duchemin Správce restaurace "U Rytíře, ...pivní a vinný bar", "Coffee Club cafeteria", "terasa", "OTTOMAN TRUMPET" (08.03.2013 07:46)
...že vy si stále nedáte říct :)
JZ +1
25.02.2013
Hodnocení
Hodnocení
0
Nestává se často, že bych opustil restauraci ještě před tím, než si objednám. Absolutně neochotnému a vydrzlému personálu restaurace Nebeský mlýn se to ale podařilo. Po našem příchodu do restaurace zde byli čtyři hosté (na poměry toho podniku narváno), obsluhy ne vidno. Přímo u dveří, u stolu pro šest, seděl mladý pár. Další dvojice zaujímala místa, u stolu pro čtyři, přímo u topení. Žena z toho páru kouřila cigaretu. Jelikož jsme se ženou oba nekuřáci a chtěli jsme se zde najíst, hledali jsme místo, co nejdále od zdroje nikotinového kouře. Ostatní stoly byly volné a na polovině z nich ležela cedulka “rezervováno“. Vybrali jsme si volný stůl pro šest, co nejvíce z dosahu cigaretového dýmu. V tu chvíli se z kuchyně vynořil starší zakulacený číšník, došel k nám a bez jakéhokoliv pozdravu nám suše řekl, že si musíme sednout ke stolu pro dva. Slušně jsem se mu snažil vysvětlit, že jsme se přišli najíst, a že onen nabízený stůl pro dva se nachází v bezprostřední blízkosti dámy s cigaretou, a že na našem vybraném stole není rezervace. Číšník nám afektovaným hlasem zopakoval, že si musíme okamžitě přesednout ke stolku pro dva, otočil se na podpatku a odešel nazpátek do kuchyně. V podniku, kde se takto chová personál k hostům, rozhodně nezůstávám. Odmítám zde spekulovat, proč některé dvojice mohou klidně sedět u stolů pro čtyři a více, zatímco my museli striktně k onomu mini stolku. Taktéž ohledně rezervování stolů lze jen souhlasit s příspěvkem z 28.11.2012.
V restauraci Nebeský mlýn jsme nebyli poprvé, ale po této zkušenosti jsme zde byli již rozhodně naposledy. Dříve měl tento podnik kouzlo a úroveň. Dnes zbyla jen zašlá sláva impéria; předražené jídlo, které ani kvalitou ani množstvím neodpovídá ceně; a neuvěřitelně sprostě neochotný personál.
Rxxx +1
18.01.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
1000
Po delším čase v tomto podniku. Rozpadá se mlýnské kolo a v podobném stavu je i restaurace. Je to škoda, bývala zde pěkná atmosféra, i když kvalita jídla klesala. Na mé poslední návštěvě nemám co hodnotiti a nechci být zlý..... Podnik by zřejmě zachránila jen nová koncepce nebo nový majitel .........
silmal +3
28.11.2012
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
700
Náhodný výběr asi po šesti letech co jsme zde nebyli.
Poloprázdná restaurace, ale číšník se ptal jestli se jdeme najíst, jinak jsou stoly rezervovány. Za dobu našeho pobytu stoly neobsadili.
Afektovaný číšník s absolutně nevhodným chováním do takové rádoby hoch restaurace.
Víno rozlévané absolutně nevyhovující, do sklenic od Mattoni.
Bez ptaní přinesena voda Mattoni, když jsme chtěli obyčejnou vodu.
Nabídnuty předkrmy, oschlé a plátek uzeného lososa bratru za 150 Kč.
Salát caprese bez bazalky zato s koprem, chřest z konzervy přelitý škrobem páchnoucí "holandskou" omáčkou.
Číšníkovi vrácen chřest, ten se obořil, že v tomto čase nelze očekávat čerstvý chřest, byly na talíři 3 stonky šparglu z konzervy!!!!
Courvoisier XO-panák za 720 Kč, zběžně nalit do sklenky, nijak neošetřen. V nápojovém lístku cena neuvedena!
Nikdy více, nechápu jak může tento podnik v sílící konkurenci brněnských restaurací přežívat!!!!!

Komentář - Duchemin Správce restaurace "U Rytíře, ...pivní a vinný bar", "Coffee Club cafeteria", "terasa", "OTTOMAN TRUMPET" (29.11.2012 13:12)
...v tomto podniku si dát koňak za 7 stovek...smekám. Resp věřím že i obyčejná Becherovka tam stojí cca 200,- a do plastu na baru, ale stále mne překvapuje že tam zavítají lidé mimo "nasmlouvané" akce.
nekudka +2
27.01.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
151
Po delší době jsme se opět odhodlali vstoupit do této tentokrát úplně prázdné restaurace. Nikdo nás ani nepozdravil, na tož aby nás uvedl ke stolu a pomohl z oblečení. Obsluha ucházející. Chtěli jsme se jen klasicky navečeřet mimo domov a nechtělo se nám do Teska k číňanovi. Hranolky pro dítě dobrý, moje grilovaná zelenina výborná, ovšem muž se svým nejdražším jídlem- nějaké placce se směsí, úplně pohořel. Uprostřed tortily se nacházel kus 6x6 nepoživatelné flaxy. Úrčitě tuto restauraci už nenavštívím. Tváří se jako luxusní, ale jídlo v kdejaké paluši je určitě lepší.

Komentář - theodor Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (27.01.2012 17:51)
dobře Vám Tak! Když tam někdo po tom všem, co je o tomto "podniku" známo, řečeno, napsáno, .... vleze jen proto, že to má za rohem. ... a navíc dost rozpor ve větách: "Nikdo nás ani nepozdravil, na tož aby nás uvedl ke stolu a pomohl z oblečení." --> přesto: "Obsluha ucházející." ???? :-/
Eva.H +1
18.09.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
375
Už nikdy víc!!!!!! Opravdu tam nechoďte!!!
Jídlo - nic, moc. Chtěli jsme si dát celé menu, ale chování číšníka nás přimělo skončit u předkrmu. Obsluha velice neochotná, nejprve nám byly vnucovány předkrmy, které jsme nechtěli. Když jsme nechtěli ani víno, tak už jsme v očích pána číšníka skončili a začal se k nám chovat, velice přezíravě. Také jídelní lístek jsme si museli vyžádat (asi snaha o prodej nejdražšího jídla). Ceylonský čaj byl vydáván za ovocný, když jsme poprosili o jiný (alespoň bylinkový, který normálně v nabídce Dillmahu je) číšník obrátil oči v sloup a beze slova odešel. Za delší dobu přišel a přinesl krabičku s Jemčou! Jiný není. Když odcházel, pro sebe si mumlal (vůbec jsme to neslyšeli), že Dillmah je kvalitní a kdesi cosi. To už nás mírně řečeno naštvalo. Pak jsme byli ponecháni sami na dlouhou dobu a nikdo si nás nevšímal. Snaha o přivolání číšníka byla téměř nemožná. Když přišel, byl velmi nepříjemný a jednal s námi velmi neuctivě a arogantně. To už jsme řekli, že si hlavní chod dávat nebudeme. To už byl úplný konec. U placení si ani číšník nepamatoval, co jsme měli (byli jsme tam úplně sami) a museli mu říkat, co jsme měli.
Couvert 44 Kč za nic si samozřejmě naúčtovali a med k čaji (o který jsme si neříkali) si na účtovali za 10 Kč.
Rychle jsme odešli a byli rádi, že už se nemusíme s nikým dohadovat a dívat na kyselý obličej pana číšníka.
Uf ....
Jídlo - dali jsme si mušle svatého Jakub - no, nic moc, ale dalo se to.
V Nebeském mlýně jsme byli asi potřetí, poprvé jsme byli nadšeni, podruhé průměr a dnes opravdu hrůza.
Nehledě na přemrštěné ceny, nejhorší bylo chování číšníka, který nás považoval zřejmě za málo nóbl a dával nám to patřičně najevo.
Proto, už nikdy víc.
Z dražších restaurací doporučuji Haciendu Mexicana, kde se o vás parádně postarají, jste jako v bavlnce, je zde výborné jídlo a odcházíte spokojeni.
Duchemin +1  Správce restaurace "U Rytíře, ...pivní a vinný bar", "Coffee Club cafeteria", "terasa", "OTTOMAN TRUMPET"
01.12.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
350
...tak nějak nerozumím politice této restaurace. Byli jsme zde dvakrát s odstupem let a nejen že se nic nezměnilo, ale jistě se nedočkají mé třetí návštěvy. Chápu restauraci ve které je "draho", protože v té restauraci servírují něco zajímavého, resto je zajímavé nebo obsluhuje Michael Jackson osobně..ale proč propána mají v tomto mlýně jídlo ne drahé, ale ukrutně PŘEDRAŽENÉ a pití je na tom naprosto stejně???! Číšník nám ani neodnesl oblečení, pohodili jsme je kdekoli, víno jsem si doléval sám abych pána neobtěžoval. Dotaz na uvítanou "copak Vám přinesu" aniž bych dostal jídelní, nebo snad nedejbože nápojový lístek, beru dobrý tak na Bláhovku, ne na restauraci kde polévka stojí snad stovku, 50g hovězí svíčkové 300,- nebo panák obyčejné Havany 130,-... bohužel jsme neměli kam jinam utéct, bylo pozdě :o)
Takže naprosto souhlasím s recenzemi předchozích "nešťastníků" a prosimvás bděte, za peníze utracené za naprosto průměrnou krmi zde, si můžete dovolit jet taxíkem na večeři kamkoli v ČR!! :o)
LukeW +1
22.04.2010
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
426
Po vcelku příjemném zážitku z firemního rautu jsme se s přítelkyní rozhodli v této restauraci povečeřet. Musím konstatovat, že tato návštěva byla zároveň tou poslední. Jak již bylo zmíněno ve starších hodnoceních, tato restaurace si hraje na něco, k čemu se bohužel ani neblíží. Po vstupu nám obsluha odnesla svršky a usadila ke stolu pro asi osm lidí. Po odmítnutí aperitivu nám byla nabídnuta coca-cola nebo džus, rozhodli jsme se pro matonku (0,33l za 32 Kč) a točenou plzeň (0,5l za 45 Kč). Pivo zvětralé, sice ve správné teplotě, ale s jasnou chutí "špinavých" trubek. Cena nápojů se v jídelním lístku nevyskytuje. Vzápětí se objevili dva číšníci s nabídkou předkrmů. Zvolili jsme štiku a prosciutto s melounem. Ryba s kůží plněná naprosto neidentifikovatelnou směsí mleté (pravděpodobně) zeleniny, vše v rosolovité konzistenci (50g za 125 Kč). Šunka sice originální, ale nevzhledně "naplácaná" na miniaturním kousku melounu. A navíc byla navlhlá z důvodu delšího pobytu na melounu. A chtít za jeden plátek bezmála dvěstě korun je dle mého názoru skutečná šílenost. Upozorňuji, že cenu předkrmů se dozvíte pouze přímým dotázáním.
Hlavním chodem měl být pstruh - po upozornění obsluhy, že pstruh momentálně není jsme objednávku změnili na kapra na divoko se šťouchanými bramborami a jednu ze "specialit," Opilou bábu (měl jí být špalíček z vepř. panenky, slanina, žampiony, cibule a pivo) se stejnou přílohou. Ryba byla osmažená (v jídelním lístku neuvedeno), mastná a neochucená (206 Kč). Klasický příklad těžkého jídla, po kterém nemáte chuť na nic dalšího. Opilá bába byla otřesně přesolená směs podřadných kližkovitých vepř. nudliček s téměř syrovými žampiony a moravskou slaninou "z Lidlu" (204 Kč). Přílohy byly průměrné až horší. Po tomto "zážitku" se stal dotaz na dezert či kávu naprosto bezpředmětným. Rovněž počáteční chuť na kvalitní víno jsme si raději nechali zajít. Obsluha si v našem případě couvert 44 Kč skutečně zasloužila. :-)

Podtrženo sečteno, další hezká česká parodie na gastronomii.


Komentář - buturenka Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (23.04.2010 08:11)
tahle "restaurace" ještě funguje, se divím
budony +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
05.08.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
125
Chtěl jsem s kamarádkou zajít na sobotní polední káfíčko.Když jsem chtěl stůl a řekl že jdu pouze na kávu najednou nebylo místo.Šel kolem druhý vrchní já mu řekl že oběd pro dva a ejhle najednou místo bylo.Ke stolu přišel ten první vrchní a hned nesl jídelní lístky a co budeme jíst.Má odpověd zněla ,že nic že si dáme pouze kávu,otrávený obličej a neochota.Já to beru ,že s obědů mají větší zisk,ale hospoda poloprázdná,tak nevím v čem byl problém.Jinak se mit o zdá poměrně drahé,protože tam nic exkluzivního nenabízejí.Myslím si že jsou lepší a levnější restaurace kam zajít.
windpoint +3  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace  Správce restaurace "Zemanova kavárna", "TWIN POINT bar & restaurant", "Le Marché"
02.06.2009
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
625
Po delší době jsme zašli na oběd a zase tuto restauraci pro příště vynecháme. Honosným servisem se nespraví jeho nepoměr k tomu ostatnímu. Bohužel. Požádali jsme číšníka o nějaký dobrý Rýňák a v přineseném výběru lahví byly 2 průměrné a 2 doslova mizerné jakostky. S lahvemi ovšem zacházel, jako by podával cosi úplně luxusního. Není to jistě chyba obsluhy (milá a ochotná), ale spíš nepochopení vedení, že ten kontrast působí celkem směšně. Jako předkrm jsme si dali šneky s česnekovým máslem. Bohužel byli doslova nejedlí. Tuhé nepoživatelné maso bez chuti. Ostatní jídlo průměrné (drobátko oschlá kachna, ne příliš dobře udělané steaky). Škoda, hezká restaurace s příjemnou zahrádkou ...
plechi +1  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
15.10.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
1075
Chteli jsme jit jenom nekam blizko, tak volba padla na Nebesky Mlyn. Pozitivni je zmena obsluhy. Cisnik byl tentokrat v pohode, prostredi je stale stejne, prijemne je zvlaste ted na podzim, sedet u praskajiciho krbu.
Jako aperitv jsme si dali rocnikove portske, prijemne korenite, fajn. Cisnik pred nami naleval s lahve do odmerky a potom s odmerky do sklenice, trosku mi to pripadlo divne. J
idelni listek je celkem neprehledny a v usmoulanem igelitovem obalu, coz mi vadilo. Vinny listek je soucasti jidleniho listku a plati o nem to same, neprehledny a divne umolousany.
Cisnik nam prinesl na tacu prezentovat steakova masa. Je to dobra vec, skoda jenom ze nejak (presne jsem nepochopil jak) je to duplikovane v jidelnim listku a vlastne to tedy neni aktualni nabidka. U vchodu maji vystavene ryby, ale to je zbytecne, protoze se v jidlenim listku strati co maji a co ne.
Dali jsme si steak a zapecenou brokolici a k piti vino a neperlivou vodu. Zklamalo mne ze cisnik se samozrejmosti prinesl jiny rocnik misto 2004 prinesl 2005. Po mem dotazu prohlasil, ze ten puvodni, uvedeny ve vinnem listku jiz neni (proboha proc, nemuze normalne prijit a rict ze uz jej nemaji a zda by nam nevadil jiny rocnik. Nic by se nestalo a takhle mam pocit, ze vas chteji okrast a zkousi co jim projde). Steak byl chutove dobry, ale uz ne excelentni.
Jako zakusek jsme si dali sachr dort a ovocny pohar. Od sachr dortu varuji, byl citit umelotinou na sto honu, mate pocit, ze jste se zakousli do rolady z Lidlu.
Sumasumarum, hodne rozporuplne: cisnik jiz neni vlezly, chova se fajn, akorat to vino. Prostredi je hezke. Jidlo nic moc.
gita +2
06.04.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
625
Po dlouhé době jsme opět zariskovali a navštívili jsme Nebeský mlýn. Musím vám říct, že to v žádném případě nebyla chyba! Po přečtení všech negativních příspěvků jsme s návštěvou restaurace otáleli, ale opak byl pravdou!
Kachní prsíčka s baby karotkou byla skvostná-můžu vřele doporučit!

Obsluhze nelze nic vyčíst-díky bohu, už nejsou tak podlézaví, jak tomu bývalo dříve. Skvěle dokázali poradit s výběrem.

Jen tak dále!!!
masam +8  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
30.03.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
1111
Za poslední 3 roky jsem tam byl snad jen 3 nebo 4x. To abych se pokusil zlomit svůj negativní názor, který jsem ale na restauraci zdaleka neměl od začátku jejího vzniku (ba naopak). Postupem času se ale zhoršilo (částečně) jídlo (při obědě s rodiči - moje maminka je profesionáljní kuchařka - nám podali jídlo se zeleninovou oblohou, v níž mrkev oblétávaly vinné mušky, což je důkaz toho, že v mrkvi již vlivem "stáří" probíhá mléčné kvašení), v pátek večer jsme na něj s přáteli čekali snad skoro hodinu stejně jako na jakoukoliv další objednávku nebo na účet či placení kreditní kartou. A obshluha? Asi největší problém téhle restaurace: zahrnuti "slovíčky" o "brambůrečkách, masíčku, zelenince, máslíčku, vínečku" a já nevím jakém ješte "-čínečku" pak dostanete facku v podobě totální nevšímavosti personálu. A že to nebylo ve spojení s narvaným lokálem! Někdy tomu místu dám zase šanci (českou kuchyni mají opravdu slušnou, takže zvlášť pro zahraniční návštěvu to není špatné místo k jejímu poznání), ale budu muset v sobě chvíli sbírat odvahu. Za ty peníze!
Bymik +3
12.03.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
425
Obsluha a atmosféra byla unikátní, málo kde jsem se cítil tak dobře. Všechny pozitiva dalece přesáhly cenu.
malam +10
10.07.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
727
Příjemné prostředí, na první dojem milá obsluha, ale jídlo a hlavně pití je velmi předražené!! Příprava jídel trvala poměrně dlouho, dvě jídla jsme vrátili, neboť telecí maso nebylo telecí a bylo tvrdé. Objednali jsme si lahev bílého vína, když jsem objednali druhou, dostali jsme jinou značku (dražší) a účtovali nám obě dražší. Kvalita jídla vůbec neodpovídá opravdu přemrštěným cenám!!!
superpata +2
31.05.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
1033
Na Nebesky Mlyn jsem zavital podruhe v zivote. Poprve jsem tam byl cca pred 3-4 lety a tehdy to nemelo chybu vse stopro ne-li lepsi.
Tentokrat to bylo zklamani. Prijde mi, ze ted uz to je takova lepsi restaurace, ktera si HRAJE na luxusni a pritom luxusni jsou tam bohuzel pouze ceny. Jako naprostou samozrejmost bych povazoval treba uvedeni ke stolu a ne pouze kyvnuti hlavou se slovy "sednete si treba tam za to kolo". V podobnem duchu to probihalo celou dobu. Asi nejvesti bomba byla, kdyz cisnik rekl, ze moc nemluvi anglicky a jestli bych to mym kolegum z UK neprelozil sam - velmi neprofesionalni. Meli jsme vsichni T-Bone steak - neslo mu nic vytknout, ale na druhou stranu rest. jako tato by mela byt perfektni po vsech strankach.
No skoda, ze jsem si neprecetl par recenzi - byvali bysme sli jinam.
Terezka +3
03.02.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
28
Restauraci jsme navštívili v čase oběda. Byla prázdná, v době naší návštěvy byl obsazen pouze jeden stůl, a to si myslím, že je v sobotu po poledni žalostně málo.Chtěli jsme se najíst. Po otevření jídelního lístku nás chuť rychle přešla. Vše bylo strašně předražené, zvláště víno! Dali jsme si tedy jen něco k pití a rychle jsme odešli. Celkový dojem ještě pokazil číšník, když nám podával jídelní lístky. Myslím si, že na to o jakou úroveň se restaurace snaží, jak číšníci vystupují i vzhledem k cenové relaci mi příjde vyloženě amatérské, že jídelní lístky jsou sestaveny neprofesionálně a svázané do obyčejné průhledné kancelářské složky!!! Kvalitu jídla nemohu soudit, nejedli jsme, ale podle toho, co nesli k vedlejšímu stolu, dobře jsme udělali.(Jeden malý hubený pstruh s citronem a salátem, určitě za horentní cenu.).... Nikdy více!!!!!

Komentář - magdu Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (05.02.2007 10:48)
V tom případě nechápu tak vysoké ocenění obsluhy!
Austin +2  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
24.01.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
767
Nedal jsem si říct a po čase jsem se znovu vlezl, já blbec. Vše níže popisované se dělo víceméně znovu kromě spoře oděných děv.
Nucení jídel bez lístku jako kdysi na Lucullu v Intru, předražené předkrmy, jídlo velmi průměrné, strašné kafe, celkově pomalé a bez zájmu.
Myslím, že majitel se o nic nezajímá jen kolik byla tržba a obsluha kraluje. Přísahám že sem už nepřijdu.

Komentář - theodor Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (27.02.2007 21:18)
A má TO vůbec nějakého majitele ?
Katja +5
15.12.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
600
Vybrala jsem tuto restauraci na doporučení svého známého. Jídlo i pití bylo dobré, ale veškerý dojem zkazila obsluha. Poměrně dlouho si nás nikdo nevšímal a na pití jsme museli čekat déle než bylo únosné. Z celé návštěvy jsem měla pocit, že jsme pro obsluhu opravdu přítěž a bylo nám to neverbálně dáváno najevo.
Kurunu všemu nasadilo placení, kdy číšník diskrétně donesl účet pod ubrouskem, našež ho vyndal a kolegovi který vše platil nahlas před celou společností oznámil sumu.
Už nikdy více..
magdu +2  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
14.11.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
500
Tak to vám musím povídat!
Zašla jsem se zahr. obchodními partnery na večeři. Nejenže nám pořád hlavní číšník vnucoval nějaká jídla, dokonce se zdráhal podat nám jídelní lístek doufaje, že na základě jeho doporučení objednáme nejdražší jídla.
Po večeři jsem požádala o účet, místo toho přišly slečny ve spodním prádle s nabídkou koňaků, ap. I když jsme před tím několikrát výslovně tuto nabídku zamítli. Nakonec jeden se jim podařilo udat jeden drink, kterýžto 1 cl stál 670 kc!
V účtě jsem posléze našla několik drobných jídel započítaných na víc!!!!!!
OTŘESNÝ ZÁŽITEK!!!
OSTUDA!
ondrasek +5
23.10.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
667
Menší rodinná oslava - obsluha byla vzorná, přesto se občas dopustila menší chyby. Poměr cena/výkon není úplně ideální, víno mají opravdu předražené. Vaří opravdu dobře, ochutal jsem špíše českou kuchyni. Mají výbornou paštiku z husích jater jako předkrm.
theodor +1  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
11.07.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
1825
Taktéž se musím připojit k předchozímu hodnocení. Restaurace se za každou cenu snaží proniknout do "první ligy" brněnské gastronomie, ale s kuchní a personálem který tam je nemá šanci. Podle mě je to podobný případ jako Hacienda. "Hodně povyku pro nic ..." Personál má pocit že hosté jsou tu pro ně a ne oni pro hosty, je z nich cítit mírná povýšenost až arogance ..., (neškodily by jim lekce slušného chování - alespoň základy) kuchně se tváří jako zážitková, ale k té má opravdu hodně daleko a v celkovém pojetí za moc nestojí. Průměrná vína jsou prezentovány jako špičková a podle toho odvinuli i ceny - dosti předražené. Osobně již sem nezavítám - ztráta drahoceného času a zklamání.
karlusa +4  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
07.07.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
560
Musím se opravdu připojit k předchozímu hodnocení, protože něco podobně otřesného jsem zažila také (i když naštěstí nešlo o oslavu, věřím, že ji tady dovedou dosti oslavenci pokazit) Jídlo vzhledem ke kvalitě šíleně předražené, číšníci vlezlí.. Hrají si na dobrou restauraci,ale tou rozhodně nejsou!!!
labuznik
05.07.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Není číslo
v restauraci Nebesky mlyn jsme meli oslavu asi pro 15 lidi. Velmi jsme se tesili, ale byla to naprosta katastrofa! Na pripitek jsme meli objednane Lambrusco, misto toho nam donesli nejaky tresnovy liker. Jako hlavni chod jsme meli objednane jidlo zvane Polni strasak. Polovina hostu mela maso temer syrove, nedalo se pokousat, takze odesli hladovi. Chteli jsme, aby nam personal pripravil doprostred stolu misu se zeleninovym salatem. To, co nazvali "sopsky salat" a za co jsme zaplatili 770 Kc, byla nakrajena rajcata, okurky a papriky, bez jakekoliv zalivky, syru, dokonce soli. Oslava probihala v salonku, kde byla pustena televize. Cisnici, misto toho, aby se starali o hosty, postavali pred touto televizi a sledovali fotbalovy zapas! Pri placeni nam neodecetli zalohu, kterou jsme zaplatili pri objednavani, a kdyz jsme po trech dnech prisli s zadosti o vraceni teto neodectene zalohy, cisnik misto omluvy prohlasil "neni problem".. no pro me to jeho chovani problem docela byl... Chteli jsme, aby nam prostreli ctvercovy stul, misto toho jsme sedeli u obrovskeho obdelniku s neumernymi rozestupy mezi jednotlivymi hosty, takze se nedalo povidat si s nekym kdo sedel dal nez hned vedle vas. pri objednavani kavy cisnik dvakrat na hosty sedicich na kraji, takze jsme mu jejich objednavku museli dvakrat pripomenout. Kvalita zde absolutne neodpovida cene!!!
labuznik +14
05.07.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
667
ttequilka +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
27.05.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
4150
Navštívila jsem tuto restauraci s jedním velmi důležitým japonským klientem v době strojírenského veletrhu a byla jsem zklamaná tím, že během večera kolem stolu obcházely dívky ve spodním prádle a nabízely dražší alkoholické nápoje a o půlnoci předvedly striptýzovou show. Myslím si,že na restauraci této úrovně je to nemístné, jinak obsluha byla příjemná, jen neuměla ani slovo anglicky. S jídlem, pitím i doutníky jsem byla velmi spokojená.

Komentář - magdu Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (16.11.2006 10:30)
me se stalo neco podobneho. naprosto sileny zazitek!!!
mirek2 +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
06.04.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
600
Zbytečně drahé.
oddie +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
25.09.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
275
Tak sem už nikdy nepujdu!Neskutečně předražená restaurace : zajímalo by mne například, proč obyčejný steak z lososa stoji 320,-. Dále, obsluha neskutečná vtěrka, pivo plzeň špatně načepované (za 38,- už bych čekal aspoň kvalitně načepované pivo), teplé a zvětralé. Jídlo: ja měl nějakou kuřecí směs, obsahovala křupky z lajdácky obraného stehna, žena by to doma spíchla líp. Vrchol všeho je couvert 22,- na osobu - nechtějte mi namluvit, že to bylo za ty krajíčky chleba, co jste (bez bylinkového másla) přinesli úplně k ničemu. Poté, co jsme nedali ani korunu navíc (obvykle jsme docela štědří, ale tohle byl trest), číšník se zatvářil velmi kysele, nehledě na to, že jsme na zaplacení čekali v poloprázdné restauraci asi 25 minut. Prostředí je docela hezké, ale ja si chci hlavně pochutnat na jídle a ne koukat na mlýnské kolo...
kawa +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
07.07.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
2300
sashicka +2
27.05.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
667
Musim rici,ze jidlo bylo sice dobre,jednoduse normalni, nic extra,ovsem ty ceny byly hodne prehnane na to, co panove predvedli. Specielne jeden cisnik, nakratko blond, se choval minimalne jakoby studoval gastronomii ve Francii, my vsichni jsme pro nej byli nevzdelani burani,jen on byl naprosto uzasny "profesional". Myslim,ze si mohl odpustit alespon ty "ksichty", ktere hazel pri kazdem kontaktu s nami. Myslim, ze znacne nedocenil nasi uroven a delal tam ze sebe idiota. Bylo mi ho lito. Prostredi bylo fajn, ale atmosfera moc ne,nemam rada, kdyz ze mne nekdo dela blbce, navic kdyz uvazim, ze si to sam NEMUZE DOVOLIT :o))) Myslim, ze napriklad v Brne jsou daleko lepsi restaurace, nechci delat reklamu, ale takova Pohadkova hospudka u Dobraku je naprosto uzasna:o)Mejte se. SASHICKA
buturenka +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
24.03.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
600
katastrofa , už nikdy
lili +1
24.03.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
1300
jídlo nic moc a pití z Modrého sklepa předražené
pohodář +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
23.03.2005
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
600
Nebylo to tak ideální, jak se to prezentuje.
frait +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
22.11.2004
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
325
Ja jsem si na steaku pochutnal, pritelkyni donesli jakousi placku s masem skoro studenou, jinak ale dobra. Kazdopadne ceny v teto restauraci, ktera se snazi vypadat jako lepsi podnik, jsou na Brno primo nehorazne.
archiv  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
07.03.2004
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
2456
Chtěl jsem jen Armantovi vzkázat, že tuhle Nebeský Mlýn už je tu dávno naeditován, takže nemusí být pdoruhý. Jo ... a vzkaž Říšovi Mícovi majiteli, že mi tam taky chutnalo, akorát na hotelce se nemusel chovat jako podivín:-)))
Armante +3  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
24.02.2004
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
414
Krásný interiér, naprosto profesionální a příjemně přátelská obsluha, která vám ochotně poradí z čímkoliv potřebujete. Výběrem specialit či konzumací nápojů. Přímo v restauraci stylové mlýnské kolo a výtečně připravené pokrmy , které konzumujete za šepotu padající vody. Nejlepší volba pro romantický večer ve dvou. Velice široká nabídka specialit i vín. Nemám slov, prostě jedna z brněnských špiček.
Armante +3  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
24.02.2004
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
414
Krásný interiér, naprosto profesionální a příjemně přátelská obsluha, která vám ochotně poradí z čímkoliv potřebujete. Výběrem specialit či konzumací nápojů. Přímo v restauraci stylové mlýnské kolo a výtečně připravené pokrmy , které konzumujete za šepotu padající vody. Nejlepší volba pro romantický večer ve dvou. Velice široká nabídka specialit i vín. Nemám slov, prostě jedna z brněnských špiček.
karel09 +2  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
21.11.2003
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
283
Rychlý pracovní oběd. Všichni spokojeni. Dlouho jsem tady nebyl a slyšel jsem leccos. Teď mám dojem, že to zase jde. Jen na jídelníčku jsou z 90% stejná jídla, jako před čtyřmi lety (ceny ovšem dost jiné :o)))
silver +3
22.08.2003
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
538
Jídelní lístek nebyl a místo něho se nabízelo jídlo na tácech.Dali jsme si 2xkačenu,1xjehněčí maso se špenátem a 1xkuřecí steak.Jídlo bylo vynikající,ale cena neadekvátní (3kávy,dvě piva,matonka a 4xmartini).Potvrzuji divný způsob kalkulace ceny,za každé zelí se platí sólo,každý druh knedlí se platí opět sólo i když jsou jen dva a pěkně malé.
zdenek +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
16.04.2003
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
675
Vybrali jsme si z denní nabídky - pečená kachní stehna, dva druhy zelí a tři druhy knedlíků, dobrá gulášová polévka. Zajímavý je systém oceňování - platíte za každou část jídla zvlášť, což v součtu dělá skrytě z této restaurace zřejmě nejdražší v Brně (v poměru ke kvalitě krmě)a neznalý host může být nepříjemně překvapen (při obdržení účtu).
cobold +3
22.08.2002
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
175
Interier je moc hezky, i jidlo bylo dobre. Ale nastvala nas obsluha, ktera se za pultem prala a hlucne a vulgarne si nadavala. Pri placeni se nas rozhodli ignorovat, takze jsme tam pul hodiny sedeli zbytecne. Mezitim nam do ucha preludoval chlapek na Yamahu tak hlasite, ze se nedalo vubec bavit.
Uz tam nepachnu.
dalba +5  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
23.05.2002
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
833
Jídlo dobré pití dobré, obsluha celkem příjemná, i když nadměrným používáním zdrobnělin působil pan číšník poněkud komicky. Nicméně se nám stalo, že nabídli jako přílohu různé druhy knedlíků a pak účtovali, jako by si každý dal čtyři přílohy, takže jedna příloha bratru za 130 Kč. Už tam nepůjdu.
plechi +2  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
25.03.2002
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
200
Pivo a lehke jidlo. Celkem prumer.
archiv +2  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
21.04.2001
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
317
Velmi pěkně vymyšlený jídelní lístek. Jídlo nadprůměrně dobré. Obsluha, slušně řečeno, mírně škodí. Atmosféra - vynikající. Funkční mlýnské kolo a krb... můžete na to civět celé jídlo!
Kiwisek +5  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
10.03.2001
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
317
Nabídka jídel nebyla tentokrát klasicky z jídelního lístku, ale z mís, které obsahovaly steaky, špízy, ryby, ale i husičku a další pochutiny. Jídlo i pití bylo dobré a obsluha příjemná - 5 hvězdiček nemá jen proto, že byli mírně zmatení a nastíhali. Jinak moc fajn.
tiki +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
25.01.2001
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
175
Staročeská kuchyně, bohatý výběr. Chutné. Doporučuji "rendlík s krůtim masem a noky".
Zajimavé prostředí
s funkčním mlýnskym kolem uvnitř. Ochotná a profesionální obsluha.
46 hodnocení 162 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
664


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz