Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13281820
Vyhledávání:


restaurace
Michalov
 
Máchova 1
750 02 Přerov - Přerov-město
Olomoucký kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.: 
Fax: 
E-mail:  info@restaurantmichalov.cz
URL:  http://www.restaurantmichalov.cz
Počet míst:  80
Parkoviště:  NE
Nekuřácká restaurace:  ANO
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  NE
Dnešní podobu získala tato stylová a nekuřácká restaurace po rekonstrukcích započatých roku 2009, které probíhaly v souladu s tradicí původního vzhledu domu z dvacátých let. V harmonii s okrasným parkem Michalov je toto místo lékem na všechny pochmurné dny. Odpočiňte si u nás po procházce parkem, zastavte se na drink nebo polední menu. Hlavní část restaurace s barem je malinko menší, nežli prostorný salónek obdélníkového tvaru, přesto u nás usadíme celkem skoro 80 hostů. Venkovní terasa je otevřená za každého pěkného počasí a má kapacitu cca 40 osob. Hosté nás rádi navštěvují v době obědů, protože chystáme každý den jiné menu, ale také během kulturních událostí a společenských akcí jako jsou například svatby, rodinné oslavy nebo firemní večírky, coffé breaky a školení.
Stejně jako vy, máme i my rádi dobré jídlo pití a čerstvé domácí suroviny, a proto jsme se rozhodli, že tuto podobu gastronomie vám budeme servírovat každý den od rána až do večera. A protože máme rádi také nevšední zážitky a tvořivost, budeme vás pravidelně překvapovat novinkami a tematickými akcemi. Líbí se nám moderní gastronomické trendy, které nás inspirují k dobré práci. Jsme přátelský kolektiv a zveme vás k příjemnému posezení u našeho stolu.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 10:00-17:00
• Úterý 10:00-17:00
• Středa 10:00-17:00
• Čtvrtek 10:00-17:00
• Pátek 10:00-17:00
• Sobota 10:00-17:00
• Neděle 10:00-17:00
Kuchyně:
• Česká
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
07.05.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
253
Restaurant Michalov se nachází uprostřed stejnojmenného městského parku v Přerově. Jeho poloha ho více než co jiného pasuje do role výletní restaurace. Tomu také odpovídá otevírací doba. Přestože na webových stránkách restaurace i jinde je uvedeno, že je otevřeno až do 21:00, skutečnost je taková, že zavírají už o 4 hodiny dříve. Normálně tak činí jen v zimním období, ale letos holt v parku Michalov zima zdá se ještě neskončila. Musel jsem tak plán na večerní posezení změnit na obědové zastaveníčko. Interiér je pozoruhodný tím, že salónek je větší a dekorativnější jak sám hlavní prostor restaurantu. Ladění do světlých pastelových barev je v souladu s celkovým konceptem a nasává prvky a atmosféru bezprostředního okolí. Obsluha se potýká s absencí pomocného personálu, a tak působí hodně uchvátaným dojmem. Zdá se, že vypomáhají i v kuchyni, což se samozřejmě odráží i na celkové úrovni služeb. Nicméně se snaží minimalizovat škody a jsou milí a velmi ochotní. Pro svůj nedělní oběd využívám víkendové nabídky, která se v mém případě skládá z gulášové polévky a velmi zajímavé kombinace kuřecího prsíčka Supreme Sous Vide, restovaného kus-kusu a středomořské zeleniny. Polévka ještě kdovíjak neohromí, ale je dobrá a dokonce i lehce pikantní. Ovšem trefou do černého, ať už se jedná o úpravu na talíři či o chuť, je ono zmíněné kuře s kus-kusem. Vypadá opravdu velmi interesantně, přestože je to jednoduchost sama. A stejné je to i s chutí. Celek se jeví jako komplikovaná záležitost, ale pracuje s prazákladními a docela běžnými tóny a vjemy. Na mě to zabírá a užívám si to. Espresso na závěr v kavárenském servírování je výborné. Restaurant Michalov asi není tím nej podnikem v Přerově, ale určitě si zaslouží pozornost.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
253


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz