Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13287323
Vyhledávání:


pivnice
Mamut Pub
 
Bašty 8
602 00 Brno - Střed
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 542 210 136
Fax: 
E-mail: 
URL:  www.mamut-pub.cz
Počet míst:  120
Parkoviště:  NE
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  NE
První hospoda v Brně, která má na každém stole pípu. Hosté si sami točí Plzeň. Lze soutěžit s ostatními stoly v počtu natočených piv (průběžný stav je promítán na plátno). Kuchyně odpovídá 'pivnímu' zaměření, ale i těstoviny se najdou. V patře je kavárna.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 8:00-0:00
• Úterý 8:00-0:00
• Středa 8:00-0:00
• Čtvrtek 8:00-0:00
• Pátek 8:00-0:00
• Sobota 10:00-0:00
• Neděle 10:00-0:00
Kuchyně:
• Česká
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky v posledních 6 měsících.

Zobrazit starou diskuzi


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
Medy +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
16.12.2018
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
339
Tak tuto restauraci už asi nikdy více. Obsluha docela milá, ale již při rezervaci míst po telefonu vznikl problém. Nahlásili jsme 8 míst + kočárek. Po příchodu jsme byli usazeni do dětského koutku pro 6 lidí. Přitom dětský koutek jsme vůbec nepotřebovali. Naštěstí se vedle nás uvolnil větší stůl, ke kterému jsme se přesunuli a počkali, až jej uklidí. Jedné slečně servírce se bohužel podařilo při úklidu rozbít hrnek s tureckou kávou a veškerý obsah vylít na zem a židle. Smutné je, že úklid proběhl pouze tím, že byly odstraněny střepy. Zbylá káva vše ostatní zůstalo na zemi po celou dobu naší návštěvy. Po úklidu si nás obsluha všimla asi po čtvrt hodině, co jsme tam seděli. Rozdala jídelní lístky a odešla. Asi po dalších deseti minutách jsme byli dotázáni na pití a jídlo. Pivo na čepu měli 11°Kozel a 11°Radegast. Obě piva chuťově dobrá. Naše manželky si objednali čaje a ty byly chuťově také dobré. Bohužel až po objednání ¨nám bylo oznámeno, že některá jídla nejsou. Kamarád byl tedy nucen si vybrat narychlo jiné jídlo. Na menu měli frankfurtskou polévku a výběr z 5 jídel. Já si objednal boršč a rumsteak s pepřovou omáčkou a bramborovými dukáty. Boršč chuťově docela dobrý, ale čekal jsem ho tedy hustší. Bohužel rumsteak bylo to nejhorší, co jsem asi jedl. Kromě toho, že se obsluha vůbec nezeptala, jak ho chci propečený, tak jako bota. Maso úplně tuhé a propečené. Kdybych si objednal žvýkačku, asi by to bylo lepší. STEAK SI ZDE ROZHODNĚ NEDÁVEJTE. Za toto by se měl každý kuchař stydět. Manželka si dala kuřecí kapsu plněnou špenátem a nivou. Niva skoro žádná a kuře úplně suché. Další kamarádi si z menu objednali houbové rizoto s parmazánem. Nejsem si úplně jist, ale rýže na rizoto vypadá mírně jinak. Celkově dochucené dobře, ale asi jsem jedl lepší. Prostě to, co se mohlo pokazit, to se pokazilo. Takže nedoporučuji v žádném případě.
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
02.12.2018
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
519
Mamut Pub & Café Bar je rozložen přes tři podlaží nedaleko hlavního brněnského nádraží. Jeho devízou, kterou uvítají především fandové pěnivého moku, jsou samovýčepní automaty na každém stole. Systém pak umožňuje sledovat na televizních obrazovkách nejen spotřebu piva u daného stolu, ale i porovnávat úroveň žízně mezi stoly navzájem. Interiér kulminuje od klasického sklepa, přes útulnou kavárnu až po moderní pub.
Obsluha je pohotová a úslužná, přestože je možné si objednávat přes terminály, nedělá jim problém přijít se zeptat na výběr ke stolu s plným a komfortním servisem.
V nedělním popoledni je podnik více prázdný než plný, takže se člověk může usadit, kde je mu libo. Já mířím do suterénního pubu, kde otvírám účet čepovanou Ryze hořkou Radegast dvanáctkou ze samovýčepního automatu. Jak úvodní položku svého jídelního setu volím oblíbený boršč, tady v provedení s kusem masa na kosti a tradiční zakysanou smetanou. Řešení jeto vskutku originální, a tak promíjím i lehce plytkou chuť, která má do typického boršče, jak ho znám a mám rád, přece jen poněkud daleko. Masová složka však jakékoli rozčarování hladce setře a odstřelí ho jako bezvýznamné. Pro hlavní chod vybírám medailonky z vepřové panenky se smetanovou omáčkou a lesními hřiby, kterým sekundují restované brambory se slaninou, česnekem a bylinkami, zapečené uzeným sýrem. Mohu čestně prohlásit, že tak vynikající přílohu jsem jakživo neměl. Zahanbit se však nedají ani ostatní položky. Pěkně připravené maso, které je dobře opečené, šťavnaté a skvěle dochucené si podává ruku s famózní omáčkou. Maximální spokojenost, při níž si v závěru chtě nechtě musím povolit opasek. Výborné espresso Piazza D´Oro, jemuž by slušelo lepší servírování, je plné a chuťově bohatě.
Suma sumárum si z Mamut Pubu odnáším velmi dobrou zkušenost. Líbilo se mi tady, pochutnal jsem si a spokojený jsem i s tím, jak se tady o mě starali.
K.F. +3
14.03.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
0
Tak jsem opět na dlouho vyléčen z chuti navštívit Mamut Pub.

V době obědového menu čekat 20 minut na polévku a dalších 20 minut na hlavní jídlo se mi už příště opravdu nechce. Možná by se zvětšováním kapacity mohli myslet i na zvětšení výkonu kuchyně. Po odchodu jsem si jako obvykle odnesl bonus ve formě tukem smrdícího oblečení. Nevybavuji si žádnou jinou brněnskou restauraci, kde by oblečení nasáklo smradem více, než tady. Kvalita jídla, opět při obědovém menu, je normální - vyloženě nezklame, ale ani rozhodně nenadchne.

Ohledně účtování nesnědeného a nevypitého (mimo obědové menu): S tím mám několikanásobnou zkušenost, ikdyž v posledním roce až dvou se mi to asi nestalo. Ehm, asi protože tu nechodím.

Kdysi tento podnik snad i patřil k něčemu "luxusnějšímu", neobyklému. Nápad se samočepováním dokázal kdekoho nalákat. Dnes Mamuta hodnotím, jako šedý průměr, kam už zase dlouho nepůjdu, nebudu-li vyloženě muset.
Roberto
03.05.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
700
V poslední době jsem navštívil restauraci Mamut, Bašty.
Četl jsem poslední hodnocení, zvláště co se týká obsluhy. Jsem přesvědčen, že zmiňovaná servírka v posledních příspěvcích je stále ta stejná persona. A mohu ji i konkrétně jmenovat - Michaela Krajíčková.
Radím vedení podniku, aby se jí co nejdříve zbavilo. Arogantní, drzá.
Kazí vám pověst. V italské restaraci by si personál k hostu nemohl nikdy dovolit takové chování, jaké má ona.

Komentář - Roberto (03.05.2012 23:03)
Qui avete una ragazza piu bella e meno maleducata? Scegli il meglio! Non ci credo! In caso contrario, un buon ristorante. Danno.
fibilesna +2
24.04.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
200
Přišli jsme tam v neděli večer. Mamut zel prázdnotou. Nicméně, měli jsme chuť na dobré pivo. První pivo jsme však museli vylít. Mělo pachuť něčeho nespecifikovatelnéhl. Obsluze jsme to nahlásili a protočili trubkama ještě jedno pivo. Pak už se to dalo pít, ale požitek jsme z toho moc neměli. Objednali jsme si prkýnko pro dva, kde součástí bylo i koleno, křídla a grilované maso. Maso v pohodě, křídla sice přesmažená, ale daly se. Koleno bylo cítit plesnivinou. A to opravdu dost. Shodly jsme se na tom všichni u stolu. Tak jsme ho nechali být, vše ostatní jsme snědli a obsluze jsme řekli, že je maso cítit. Servírka maso odnesla a po chvíli přišla, že kuchař nám vzkazuje, že je to koření, že určitě zkažené není. Žádná omluva, žádné pochopení. Nemůžeme si pomoct, ale to maso opravdu nebylo dobré a nechápu, že to kuchař byl schopný dát zákazníkovi. Okamžitě jsme vstali a zaplatili a odešli. Byla jsem tu několikrát, ale tohle byl fakt zážitek... a dám si pozor, abych se Mamutovi na nějakou dobu vyhnula...

Komentář - Petronius Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (25.04.2012 09:14)
před časem nám přinesli ošatku s plesnivým chlebem - opravdu celoplošná zelená plíseň. vzhledem k celkem nevzrušené reakci obsluhy jsem měl dojem, že nejde zase tak o tragediii ... :O/ No, k mamutovi od té doby chodím jen do Anthroposu ... :o)
Kajusska01 +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
17.04.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
100
Dnes jsem tuto restauraci navštívila poprvé a zřejmě naposledy. V domnění, že v polední pauze si s kolegyní skočím na příjemný oběd, jsme se vydaly na denní menu do Mamut PUB. Restaurace byla celkem plná, naštěstí se uvolnil malý stoleček, ke kterému jsme se musely složitě protáhnout okolo dalších návštěvníků. Seděla jsem na lavici u zdi, velmi nepříjemně blízko dámám u sousedního stolu. Servírka doslova přiběhla k nám, objednaly jsme si a když nám donesla polévku tím stylem, že dvě misky měla položené jednu na druhé, věděla jsem, že něco není v pořádku. Hlavní chod mě o tom přesvědčil. Na malém talířku byla plácnutá bramborová kaše a roláda, která mohla soutěžit s těmi, které dělají ve vysokoškolské menze. Talíři kraloval "salát" z kyselého zelí, mrkve,okurky, evidentně koupený, ze sklenice. Ten jsem teda měla kydnutý přímo na bramborové kaši, což mě moc nepotěšilo. K pití točená Koli-Kola - zřejmě náhražka za točenou Kofolu, která neurazila, ale ani nepotěšila. Do této restaurace se už určitě nevrátím, zvláště když na nás číšnice po dojezení doslova vyjela s větou: "Tak co? Platíme??"
ondrouch +2  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
22.08.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
433
Proč se vůbec obsluha obtěžuje dotazy na propečenost steaků z pravé svíčkové (chtěli jsme 2x medium rare a 1x rare), když je všechno stejně uděláno well done. Smutný pokus o lanýžovou omáčku a omáčku ze 4 druhů pepře to celé jen dokresluje. Bohužel je velký problém v kuchyni, neboť tohle obsluha nezachrání ani úsměvem na tváři. Škoda.
rianty +4  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
01.01.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
400
do Mamuta chodime parkrat za rok s kamarady na piva, k nim se vetsinou objednavaji topinky, tataraky, rizecky atd, s jidlem nemam problem a pivo vyborne.. obcas Vas teda nekdo ohodi od stolu vodou, kdyz se umyvaji krygle, ale to je spise usmevne :)) mame to tam celkem radi, nejspise protoze si clovek piva toci sam ;)
Elis +7
23.05.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
250
Rozhodli jsme se s přáteli navštívit Mamuta při příležitosti MS v ledním hokeji...začátek super,atmosféra skvělá a obsluha celkem příjemná.Po zkončení zápasu přišlo na placení,kdy jsme platili každý zvlášť..na účtu zbyla jedna neuhrazená večeře(jak trvdil číšník)vše jsme tedy uhradili a s poděkováním odešli.Druhý den,kdy jsme potkali jednoho z našich kamarádu jsme ovšem zjistili ,že on si večeři platil!Nechápu jak je tedy možné,že jsme jednu a tu samou položku platili dvakrát..jediné možné vysvětlení pro mě je,že čísník by si rád vydělal na nový Mercedes!
Holt komu se nelení, tomu se zelení.
Po tomto nepříjemném zážitku,už Mamuta nenavšítívme!!!

Komentář - toyota (26.05.2010 15:18)
Uplně stejný problé jsem řešil v téhle restauraci před pár lety.Jednalo se o oslavu narozenin a okradli nás o 700korun.Také jsme platili jednu položku dvakrát i piva navíc. Od té doby jsme retauraci nenavštívil.
hayas +9
26.08.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
600
Puvodne jsme sli obhlednout jak funguje ten "samovycep", tak jsme si zavolali na rezervaci. Zpocatku me udivilo, ze i kdyz jsem volal ve ctvrtek dopoledne, tak uz na nas zbyl jen maly stul pro 6. Tak jsme to riskli a musim rict, ze jsme velice brzy pochopili proc tomu tak je. Hospoda byla plna lidi a opravdu to tam zilo, presto tam vsak nebylo nakoureno. Odvetravani a osvetleni zde opravdu funguje, musim vest, ze chodime vyhradne dolu do sklepa. Nahore jsem nebyl tak nevim. Pivo je dobre, a velke obrazovky svadi k soubojum mezi stoly. Dluzno podotknout, ze jsme velmi soutezivy kolektiv. Obsluha se pohybuje dostatecne casto a pokud mate pocit ze ne, muzete si ji privolat pomoci panelu na kazdem stole.

Jidlo - na toto si vyhradim specialni odstavecek.

Jidlo je jednoduse vyborne, za rozumne penize dostanete poctivou porci a je to opravdu pochutnani. Doporucuji Plzensky pekac a samozrejme pecene koleno. Maji zde i pecena zebra, ale je to neco jineho nez treba ta vyhlasena z Four roses. Tato jsou spise masita a najite se dosytosti.

Tato hospoda je idelani pro vecer straveny v kolektivu pratel, na romantickou veceri bych ale zvolil radeji jiny podnik.
Soutezivi jedinci by meli zvazit pred vstupem, zdali disponuji dostatecnym kapitalem, nebot konecna konzumace se muze znacne lisit od te predpokladane.

Chodime sem s nasimi kolegy ze zahranici, ukazat jim jak taky muze fungovat pohostinstvi a vsichni na to velice radi vzpominaji (pokud maji na co...)

U me je to za jedna a uz se tesim na pristi navstevu..
jeany +3  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
20.08.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
438
Vlastnoručně natočené pivo, které obvykle pijete "pod tlakem okolních stolů“ má svoji atmosféru. K pivu jsme dali tatarák a vepř. Panenku k pivu to sedlo. Nakonec jsme vše ukončili panáčkem Jameson na DOBROU noc. Ačkoliv jsme byli jen 4 tak jsme se celkem drželi s našimi 11 litry piva na předních pozicích no budeme muset ještě trénovat.
jedla +7  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
22.07.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
450
V tomto obdobi, kdy jsou vscihni z mesta pryc na dovolenych se da na sobotni vecer rezervovat stul i s pomerne malym predstihem. Zajimave, dostali jsme presne tentyz stul jako pri posledni navsteve. Pivo bylo dobre, ale byvalo a mohlo byt trochu chladnejsi. K jidlu jsem si dal mamut steak na hermelinovo-preprove omacce. Kuchar s peprem nesetril a tak omacka byla misty skoro nejedla jak byla ostra. Jinak to byl docela povedeny vecer pri kterem jsme oslavili kamaradovy narozeniny a posleze jsme zjistili, ze nas vsech 8 lidi u stolu mame narozeniny v rozmezi 1 a pul mesice :) Jedine co kazilo atmosferu byl stul prime vedle nas s velmi hlucnymi slovaky, kteri se snazili zpivat pisnicky od rolling stones.
jedla +5  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
24.06.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
167
Pokus o rezervaci stolu pro 6 lidi na sobotu se vydaril i kdyz jsem do mamutu volal az ve ctvrtek. K jidlu jsem si dal barbecue steak, ktery byl uchazejici, akorat mi prijde trochu neprakticke, ze davaji prilohu na zvlast taliri. Poprve jsem u vedlejsiho stolu videl poradne koleno na prkne a take kilovou porci rizku. To byly opravdu obrovske porce. Dllouho jsme si nezasoutezili v piti piva, protoze vypadli vsechny projektory a tabulky byly videt jen na plazmovych televizich. Projektory uz nespravili. Nicmene pri odchodu kolem jdenacte hodiny, jsme skncili jako druzi. Neveril jsem, ze na mem subuctu na pipe jsem mel natoceno 4,5L piva ;) Urcite prijdu zase.
dalda +9  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
22.06.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
350
Restaurace je na vhodném místě- střed Brna šalina 200 metrů, schody do spodní části poněkud strmé, ale to vadí hlavně při odchodu. V pátek večer plno a poněkud zakouřeno, ale o to lepší soutěživá atmosféra. Pivo Plzeň standartní, já barbar jsem si dal v pivnici láhev vína Chilské Chardonay reserva barique r. 05, bylo vynikajicí a na vyžádání i chladič na víno. předkrm nivové kuličky( v pivnici stylově) standartní, držtková polévka(dle kolegy málo masa) ale chutově dobrá, hlavní chod pečená kuřecí křídla, dle mého názoru ňáká divná(špatný tuk?) dobře kořeněné a upečené koleno s oblohou(velkou) a výborný biftek s lanýžovou? omáčkou a vynikající brambory Mamut(zapečené s čerstvým špenátem, cibulkou, slaninkou a sýrem)V soutěži v pití piva se kolegové drželi statečně na 2-4 místě, vydrželi jsme až do zavírací doby, která je o půlnoci a kupodivu nas ani o půl jedné nikdo nevyhazoval. Závěrem mohu doporučit pro větší pánské skupiny, vhledem k trošku vyšším cenám nejlépe firmou placené večírky.
lakymen +5
16.11.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
267
Byli jsme nadmíru spokojeni s atmosférou a navíc sám sobě si čepovat pivo - no paráda!!! Jídlo - vynikající. Obsluha se těžko hodnotí - moc s ní do styku nepřijdete (není vlastně vůbec potřeba), ale když už na ni přijde, je úplně v poho a příjemná. Určitě se sem ještě rád vrátím!
Sam +3
31.10.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
152
Zajímavý nápad, výborné pití, jídlo k pivu vynkající... Až na nevýhodu, že se tu, podle mne, nedá zažít klidný večer, protože kolem desáte jsou stoly velmi vzburcované soutěžením a přehoupnutí na první příčku hlasitě oslavují...
theodor  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
26.10.2006
Hodnocení
Hodnocení
Není číslo
Podotýkám, že já tam nebyl, nejed a ani nic nepil, ale je to podle mě dosti podivný trend, doufám, že se v našich končinách moc nerozšíří. Tím, že si každý sám načepuje pivko to začíná, ...... a skonšit to může klieně tím, že si po sobě budeme muset v kuchyni umýt sklo a nádobí.

Komentář - hayas (11.09.2009 08:17)
Tak si urcite zajdete a treba zmenite nazor. Je to nevsedni pristup, nekomu vyhovuje a nekomu ne. Ale nezlobte se na me, psat komentar k podniku, kde jsem nebyl mi neprijde v poradku. pisete obsluha mizerna a atmosfera taky. To je naprosty omyl, atmosfera je vyborna a s pribyvajicimi hodinami se jeste zlepsuje. Obsluha je vzdy korektni a nebojte ze stolu po vas sklidi. Mamut je dobry podnik na posezeni s prateli, ale na romantickou veceri bezte radeji jinam :)
Jiřin277 +8  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
25.10.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
222
Nápad super, promítání spotřeby stolů Vás vyhecuje k vyšším výkonům, je to změna v pohostinství, ale na Brno moc velký prostor který budí neosobní dojem.
Chuťovky k pivu jsou dobré, ale cenově dražší než na Bláhovce. Užít si večera se tu v klidu dá.
karel09 +7  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
23.10.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
300
Hodně smaženého a sýrového - prostě k pivu. Koleno ujde, ale jednička v Brně to není :-) Žebra nemají (křídla ano). Málo zeleniny, pouze v obloze - salát musíte vyloudit, na jídelníčku není. Porce dobré, chutné a z kvalitních surovin. Příjemná obsluha - má to jednodušší - nosí jen jídla, panáky a nealko. Ceny přiměřené. Pokud vím, je to třetí podnik tohoto druhu v Česku, tak je zase jednou Brno v něčem napřed (i před Prahou :-))) Pokud se nezkazí, budu doporučovat.
19 hodnocení 94 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
324


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz