Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13280970
Vyhledávání:


restaurace
Labská Bašta
 
Střekovské nábřeží 981
40003 Ústí nad Labem - Střekov
Ústecký kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 475 530 250
Fax: 
E-mail:  LabskaBasta@seznam.cz
URL: 
Počet míst:  0
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  ANO
 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-23:00
• Úterý 11:00-23:00
• Středa 11:00-23:00
• Čtvrtek 11:00-23:00
• Pátek 11:00-23:00
• Sobota 11:00-23:00
• Neděle 11:00-23:00
Kuchyně:
nezadáno
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
Jiri83 +24
14.06.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
9
Zdravím. Rozhodl jsem se přidělit toto hodnocení, snad dost možná proto, abych se podělil o negativní zážitek, který jsem já a moji kolegové (kolegyně) měli s tímto zařízením. Byli jsme na pěším výletě a při cestě zpět se zastavili v této "restauraci", která je svojí polohou situována na příhodném místě vedle řeky Labe, blízko cyklostezky a cesty pro in-line bruslaře. Naše skupina dorazila v 13:15. Objednali jsme si pití a zároveň s tím i jídlo. Podotýkám předem, že se nejednalo o žádné speciality, ale z větší části o klasiku - svíčková, plněná kuřecí kapsa atp. Pití donesli téměř "hned", jen s donáškou jídla, posléze i s chováním tamějšího personálu to bylo poněkud "na štíru". Ti "rychlíci" dostali svou objednávku po hodině a čtvrt, někteří jako třeba já (plněná kuřecí kapsa + krokety) hodině a půl, a ti "vyvolení" po 2 hodinách.

Pár perliček - kolegyně s 2 neteřemi si objednala svíčkovou - 1 dospělou porci a 2 dětské. Po té zhruba hodině a půl dostala 1 dospělou porci (4 houskové knedlíky a maso) + prázdný talíř, posypaný patrně pažitkou (servírkou, když se jí zeptala "jako co s tim mám dělat", bylo řečeno - aby to dětem rozdělila na porce :S). Když se zeptala, kde má svojí porci, bylo jí sděleno - svíčková došla.

Jiná kolegyně se zase pozastavovala nad neúměrně vysokou dobou donášky objednaného oběda - bylo jí řečeno "Tak si příště najděte jinou restauraci". Další zase po necelých 2 hodinách řekla servírce, že teda půjde pryč, když ani po těch 2 hodinách nemá jídlo - odpověď "Nikdo Vás tady nedrží".

Ve zkratce jsem zde popsal, co za zážitek jsme absolvovali v průběhu jediného dne. Za zmínku snad stojí fakt, že restaurace v tu dobu nebyla plná, vnitřní prostory zely prázdnotou, na venkovní zahrádce sedělo ani ne 5 lidí (v době našeho příchodu), takže v tom bych problém neviděl. Stejně tak jako v objednaných jídlech. Abych nezapomněl, tak během čekání na objednávku přišla do zahrádky a k jednomu tehdy prázdnému stolu skupinka německy hovořících lidí, kteří dostali objednané jídlo ještě dříve než první z nás dostali svoje "objednávky".

Nad čím se lze pozastavit je opravdu hrubé chování tamějšího personálu k hostům, jakožto "zdroji obživy". Restaurace jako takové stojí na příhodném místě, v dobré pozici u řeky, je pravděpodobně cílem mnoha turistů - stejně jako v ten den byla i naším cílem, nicméně po této otřesné zkušenosti musím, ač nerad, důrazně nedoporučit návštěvu tohoto zařízení. Snad jen pokud byste měli žízeň. Jídlo si radši asi noste do této "restaurace" vlastní, nebo rovnou sebou spací pytel, abyste si dobu čekání na objednané jídlo nějak "příjemně" pokrátili.
1 hodnocení 25 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
9


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz