Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13287310
Vyhledávání:


restaurace
La Patas
 
U Leskavy 39
62500 Brno - Starý Lískovec
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  774 436 437
Fax: 
E-mail:  info@la-patas.cz
URL:  http://www.la-patas.cz/
Počet míst:  70
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Restaurace zaměřená především ne italskou kuchyni, dobré parkování a veliká zahrádka. Restaurace se přestěhovala z Bohunic (nyní na jejím místě Grill & Bar Vulcano) do Starého Lískovce.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-23:30
• Úterý 11:00-23:30
• Středa 11:00-23:30
• Čtvrtek 11:00-23:30
• Pátek 11:00-23:30
• Sobota 11:00-23:30
• Neděle 11:00-23:30
Kuchyně:
• Italská
 
Kreditní karty:

Stravenky:Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky v posledních 6 měsících.

Zobrazit starou diskuzi


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
rase +1
30.05.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Po dlouhé době jsme si zašli na pizzu do této restaurace. Dříve jsem ji navštěvoval rád. Co se týče pizzy, tak jsem stále velice nadšen. Ovšem u obsluhy se nedá říct totéž. Kdysi zdravili jen jsme otevřeli dveře, tentokrát jsme prošli restaurací okolo personálu jako vzduch. Chvíli, co jsme si sedli přišla servírka s tím, co si dáme. Poté, co jsme odpověděli, že si ještě vybereme jsme u stolu čekali více než 5 minut, přitom servírka postávala opodál. Po dojezení jsme čekali u stolu více než 10 minut, aniž by o nás někdo zavadil. Šel jsem tedy zaplatit na pokladnu, zpět pro věci a když jsme odcházeli z restaurace, tak se servírka raději otočila zády, pro celý personál jsme byli zase jen vzduch. A to vůbec neměli fofry, lidí nebylo moc. Nevím tedy, co se s restaurací stalo, ale obsluha před rokem (vlídný a příjemný personál) a nyní (naprostý nezájem) nelze snad ani srovnávat.
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
23.02.2016
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
510
La Patas se přestěhovala z Bohunic do nových prostor ve Starém Lískovci, tak trochu na „konec světa“. Dál už je jen dálnice a železniční trať. Honosí se uzavřeným vlastním parkovištěm i letní terasou. Také dětský koutek zde má své místo a je koncipován opravdu velkoryse. Ve vzdušném a prostorném interiéru se návrháři vyřádili. Pracuje se s barvami, materiály, povrchy a hodně také se světlem. Všemu dominuje obrovské barové zázemí ve tvaru písmene L. Trochu problém je tady s akustikou, podnik hučí jako úl i když není plně obsazen. Bije se zde televize, reprodukovaná hudba, dětský křik i hovor hostů. Vše dohromady vytváří hlukovou kouli, která dost výrazně snižuje pocit útulnosti. Co je také nanejvýš iritující jsou příbory a couvert na stolech. U těch větších to ještě jde, ale u menších stolků pro dva je toho tady tolik, že skoro nezbývá místo na talíře. Obsluha je početná, takže bez problému zvládá z poloviny zaplněnou restauraci a dovedu si představit, že jim nepřibydou vrásky ani při plné obsazenosti. Jsou milí a pohotoví, nevyhnou se však někdy až fatálním chybám. K pití volím Velkopopovického kozla 11° a jako předkrm Manzo Freddo con Salsa, což jsou tenké plátky rostbeefu doplněné křenovým dipem. Objednávám si k tomu i bylinkovou rozpečenou bagetku, která by klidně mohla být už v základní nabídce, protože bez ní to je jen o mase. Úprava je pěkná, rostbeef skvělý a dresink k tomu pasuje jako poklice na hrnec. Výborný začátek. Jako druhá v pořadí přichází na stůl pizza. Vybírám si tu s názvem Speciale di Case, kde obložení zajišťuje sýr, italské prosciutto crudo, žampiony, salám, olivy a kapary. Korpus není spálený, ale je takový trochu „gumový“ a bez chuti. Ingrediencí je dost, aby zajistily pizze bohatost. Doplňují se velmi dobře a nic nevyčnívá. Přesto hodnotím úroveň tohoto chodu oproti předkrmu o stupeň níže, a to jsem přitom velkým fanouškem italské kuchyně. Závěrečný dezert má podobu ořechového koláče s krémem mascarpone. Hyzdí ho šlehačka a i ovocnou přílohu bych klidně oželel, samotný koláč je ale dobrý. Káva Julius Meinl je silná a výborná. Při závěrečném účtování mi obsluha namarkuje celý ořechový dort a bez zaváhání pak požaduje částku, která je dvojnásobkem mé útraty. Po upozornění, že celý dort jsem určitě nesnědl, účtenku ručně přepíší a výslednou cenu opraví, ale myslím si, že stávat by se to nemělo. O pizzerii La Patas jsem slyšel spoustu superlativů, ale já sám za sebe musím bohužel přiznat, že jsem si návštěvu tohoto podniku zase až tolik neužil. Solidní ano, zajímavý taktéž, ale excelentní asi zatím ne.
doktorka +5  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
19.04.2015
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
325
rodinný oběd, restaurace se přstěhovala do větších prostor, přes to plně obsazená i po dobu sobotního oběda.Kuchaři nestíhají, na jídlo se dlouho čeká, servírky doslova běhají po place.Jídlo je vynikající,grilovaný losos i grilované kuřecí stehno si dcera i zeť velmi chválili, stejně jako vnuci smažené kuřecí kousky a smažený sýr (děti dávají smaženému přednost).
Manžel si pochvaloval pfefrsteak, já měla gocchi s omáčkou ala Roma, rovněž lahoda.Anvegetariánská pizza s sebou jedna báseň.Jídlo v rodině vyvolalo nadšení.Mají kohotkovou vodu,ale účtují za ni poplatek.Všichni jsme byli řidiči,tak dobrvolba byla točená kofola..naši mladí byli tak nadšení, že plánují další návštěvu
Almik +3
11.08.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
325
Po přečtení mnohých hodnocení zde jsem se rozhodl taky sdělit svůj názor.

Nevyhledávám nóbl podnik, kde se mě naškrobený číšník snaží omráčit cizojazyčnými specialitami za astronomickou cenu (a člověk se toho množství kolikrát ani nenají). Chodím do této restaurace průměrně cca 5x ročně už několik let a zatím na ni nedám dopustit. Možná mám ohromné štěstí, nebo nevím čím to je, ale s obsluhou jsem neměl nikdy nejmenší problém, chování vždy na úrovni, obsluha většinou usměvavá, nebo přinejhorším neutrální, obsluha je rychlá, ale není přehnaně vlezlá, občas nějaký vtípek, záleží možná kdo obsluhuje... na druhou stranu jsem nikdy neměl asi žádné speciální přání, tak možná proto jsem spokojen... jsem relativně nenáročný tolerantní zákazník, který se ovšem rád dobře nají. A to La Patas vždy splnila. Ať už jsme tam byli s kolegy z práce a utratili tam za plný stůl dobrot třeba 4000, nebo jsem tam byl jen s přítelkyní na večeři, vždy jsem se chutně a opravdu dosyta najedl. Pizzu si dávám jen vyjímečně, byť ji mají dobrou, raději si dám např. skvělý rumpsteak s restovanými fazolovými lusky na slanině (min. 6x a vždy stejně dobré), nebo vepř. panenku Salentina se smetanovou omáčkou se sušenými rajčaty, nebo teď nedávno flank steak s omáčkou z lesních hub...balada! Měl jsem i např. Lasagne, taky mi chutnaly... přílohám taky nemůžu nic zvláštního vytknout.

Jde především o poměr cena / kvalita. Když jdu do nějaké restaurace, kde polévka stojí 100 korun, očekávám za tu cenu chuťový koncert. Tady jsou ceny na úrovni běžných slušných restaurací, v mnohých se ale za stejnou cenu tak dobře nenajíte.

Co by mohli podle mě zlepšit, tak nabídku kvalitních destilátů, např. výběr kvalitních rumů pro trochu slavnostnější chvíle. Ano, klientela je složena převážně z normálních lidí, kteří obvykle nic pompézního neslaví a mají průměrný příjem, ale i Ti si občas chtějí dát něco výjimečného.
Dále by nebylo špatné lépe separovat kuřáckou a nekuřáckou část, např. posílením odsávání v prostorech. Dále ke kouření - pokud si sednu do nekuřácké části a vedle od stolu na zahrádce mi jde skrz otevřenou ventilačku ke stolu cigaretový kouř, není to příliš domyšlené. Ale to se stalo jen jednou a naštěstí to netrvalo dlouho, tak jsem to nijak neřešil. Prostě jen neotvírat na plnou zahrádku, kde se zrovna kouří, okna v nekuřácké části.

Jinak restaurace je "ve špičce" neustále plná (což mluví za vše), i přes dostatek stolů si tam v pátek večer, nebo v sobotu na oběd, málokdy sednete bez předchozí rezervace.

Jít tam jen na pivo se příliš nehodí, spíše jen jako digestiv. Na druhou stranu tam čepují mimo obligátní Brno 11% taky Březňáka 12% a toho já rád :-)

Takže tak
adam182 +2  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
20.06.2013
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
233
Již podruhé na návštěvě, bohužel nic lepšího v okolí není. Nevím sice v čem je to italská restaurace krom pizzi hlavně tedy do očí bijící řecký salát s balkánským sýrem, smažený sýr/hermelín, kotleta zapečená hermelínem a herkulesem. Ubohé prezentovat se jako italská restaurace. Jídlo v kvalitě nezajímavé krom pizzi. Polévka ze sušených rajčat kyselé chuti naprosto bez nějaké nápaditosti či touze vybalancovat chutě. Lasagně nejhorší co jsem jedl. Dvě šance promarněny. Je to opravdu dobré místo na pizzu , ale do většího vaření bych se nepouštěl.

Komentář - Maty Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (21.06.2013 10:40)
Do DTJ na Klobásové to není zase tak daleko ...
silverss +1
25.05.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Člověk by asi neměl dát na to, co zde čte, ale sám posoudit, jaká restaurace je. Každý máme jiné požadavky, představy. Pravdou je, že jsme navštívili hodně restaurací v Brně, ale pokaždé jsme se vrátili do " Patas" a nyní již nechodíme nikam jinam. Nestalo se nám, že by nám nechutnalo. Jídlo je vynikající a jak říká muj syn, takovou pizzu nejedl ani v Itálii:) Opravdu pizza vynikající, má nejoblíbenější je Romana, ale vybrat se dá z velkého množství jiných jídel. A jestli si tu někdo stěžuje na obsluhu, aroganci a podobně, my můžeme mluvit o obsluze jen v superlativech!! Pokud někdo hledá příjemnou atmosféru, milé pozorné servírky, výborné jídlo, cenově přijetelné, určitě navštivte La Patas. My již máme jasno.

Komentář - Petronius Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (30.05.2013 14:38)
copak? bylo potřeba nenápadně povzbudit zájem hostů takovou povedenou "Recenzí" ? :O)
matabebe +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
16.04.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
125
Pizza normální,obsluha mírně arogantní, v nekuřácké části je cítit kouř. Kočárek si nemůžete nechat u stolu - prý by obsluha neprošla (a to neváží 200kg), ikdyž je tam dost místa...Navíc vás nepustí se psem (náš má 3kg)!!! Takže příště jdeme jinam

Komentář - doktorka Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (18.04.2013 09:25)
Asi jsou zvyklí na to, že mají pořád plno, tak hosty komandují.Po mně např. chtěli, abych si přesedla z invalidního vozíku na židli
doktorka +5  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
28.01.2013
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
417
naši rodinnou sešlost pobyt v restauraci uspokojil, jídlo bylo výborné, obluha se snažila, nevtíravy se vždy zjevila slečna, která sklidila nádobí a zeptala se na další přání.Není divu, že mají pořád obszaeno a je nutno s předstihem objednat stůl. Valaššká kyselica byla úplně báječná.
Klaudie +5
28.08.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
167
Přidám svůj zážitek z této restaurace. Už měsíc "držím krabičky". Protože rekonstruujeme doma kuchyň, vypravili jsme se celá rodina najíst (2 dospělí a 2 děti 20 - 23 let, 2 parteři 20 - 23 let). Všichni si objednali a když přišla řada na mě, objednala jsem si vodu a řekla, že jíst nebudu a slečny jsem se zeptala, jestli jí nevadí, že si rozdělám "krabičku" s rizotem. Lžíci jsem měla s sebou a rizoto jsem nepotřebovala ohřát. To, co následovalo, si nepřejte vidět. Slečna okamžitě změnila výraz s tím, že to jsem se asi zbláznila.... Že jsem v restauraci a tady se vlastní jídlo přece nejí ! Klidně jsem jí řekla, že to chápu, ale že mám režim a že se potřebuju najíst. Taky to, že tady určitě útratu uděláme a že po ní nic nechci, ubrousek mám svůj, lžíci také a prázdnou krabičku si odnesu. Následovala hlasitá přednáška o tom, že to tedy ne....tak, že okolní stoly ztichly. V klidu jsem řekla : "V pořádku, pak si tedy nic neobjednám". Původně jsme chtěli odejít, ale pak jsem si řekla, že to těm pěti hladovým krkům neudělám. Takže jsem seděla a hleděla na ně, jak baští.
Po zbytek večera se slečna šíleně šklebila, patrně hlídala, jestli si tu krabičku nevytáhnu tajně.
Neudělala jsem to. Nevím. Asi to bylo opravdu troufalé. Možná jsem si měla jít sednout "na mez". Běžně ve světě toto opravdu není problém.
Byla jsem v klidu, protože vím, že do této restaurace už určitě nepůjdeme. Beru to, že je to jejich chyba, svoje peníze utratím jinde. A to máme vybouranou kuchyň už 14 dnů a denně chodíme na večeře. :)
Takže La - Patas .....proberte se !

Komentář - dalda Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (30.08.2012 08:26)
Dobrý den V těchto případech doporučuji vůbec se nedohadovat s obsluhujícím personálem, ale zavolat si provozního, nebo vedoucího a domluvit se s ním.
Sedlaci +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
05.05.2012
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
150
Tuto pizerii jsme již několikrát navštívili. Pizza byla chutˇově dobrá, dávali jsme si především kuřecí se špenátem a sýrem - Pollo. To samé se nedá říci o dovozu pizzy. Na pizzu jsme čekali cca 2 hodiny a pizza nebyla chuťově již tak dobrá jako v samotné restauraci a bylo na ní hodně mouky.

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (14.10.2012 17:35)
dporučuji si pro pizzu dojet přímo do rest, na rozvozu dělaj pizzu jinde a hlavně v el. peci, a je to bohužel znát.....
dvlachy +3  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
18.11.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
400
La Patas jsem navstevoval pravidelne. Zpocatku velmi prijemna restaurace co do jidla i obsluhy. Jedna z nejlepsich pizz v Brne, dle meho. S postupem casu se vsak dramaticky zhorsila obsluha. Opakovane neprijemne podrazdene chovani, neuveritelna reakce na platbu kartou ve smyslu "to jste mohl rict hned, bych si vzala terminal" apod.
Navic se stavalo ze i pres rezervaci bylo volno jen v kuracke casti.
Posledni pul rok uz La Patas nenavstevuji.
horseska +3
11.10.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
La Patas patří mezi naše neoblíbenější restaurace. A to myslím především z pohledu skvělého jídla. Ať si dám Pizzu nebo normální jídlo, jsem vždy velmi spokojená. Obsluha je velice příjemná a hlavně rychlá (to i přez věčně plný stav).
jirka123 +2  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
01.07.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
167
Do La-patas chodím cca 1x za 14 dní už asi 3 roky. Pizza jednoznačně jedna z nejlepších v Brně, porce velké a nešizené. Celkově velmi dobrý dojem. Určitě ochutnejte pizzu La-patas, Frutty di Mare, Gurman a z mas Steak Toscana, tyhle jídla nemají chybu. Těstoviny výborný, nedají se ani sníst. Jo a abych nezapomněl rozpečená bageta s lososem je opravdová špička! Dobrých 100g lososa, kopec zeleniny, velká bageta a to vše za 80Kč.

Na druhou stranu, dražší jídla podle mne nemají cenu si dávat, konkrétně hovězí prostě neumí udělat, měl jsem snad všechny. Bez chuti, tvrdý maso, špatně ochucený. Kofola špatná, bez bublinek. Jinak velice slušný nadprůměr.


Obsluha je neuvěřitelně rychlá, i při plný restauraci máte jídlo během 10-15min na stole. Pizza čerstvá a voňavá.

Celkově u mě jedna z nejoblíbenějších hospod.
Jehanne  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
16.02.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
200
Naprosto vynikající pizza, skoro nesněditelná díky nešetření na ingrediencích. Dávala jsem si v La Patas i gnocchi a byly také skvělé. Dlouho jsem s nimi nebyla spokojená tak, jako zde.
Monique89 +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
26.01.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
160
Má nejoblíbenější pizzerie...i na rozvoz ji zásadně upřednostňuji.
Polévka minestrone, dávám si ji téměř vždy, jednou se stalo, že byla velice přesolená, jindy bylo málo sýra, jinak je chuťove skvělá.
Pizza La Patas, Salmone, Hungaria nebo Fabricio, Mexicana nebo Prosciutto con Rucola...mé nejoblíbenější,chuťově,množstevně absolutně bez chyby!!!!!
Jídlo v restauraci...boloňské lasagne ani těstovinyn Quattro formaggi nás příliš nenadchly, caesar salad jsem myslim ani nesnědla, byl ošizený,crutony studené - očividně ne čerstvě dělané, bez vajíčka...
Kromě pizzy jsem zatím byla spokojená jen se špalíčky z vepřové panenky...ty jsou dle mého opravdu dobré...na přílohy v la patas a to v jakékoliv podobě jsem zanevřela.
Co se nápojů týká...snad jen komenář k bílému rozlévanému vínu - pít se opravdu nedá.
Jinak se nepamatuju že by kdy obměnili jídelníček, občas něco přibyde ale jinak je snad od vzniku restaurace stejný.
Obsluha převážně milá, vstřícná příjemná a rychlá.
S rozvozem pizzy jsem měla problém 3 x :
1. Po prvé sme si ingredience na pizzu vybírali sami, zaplatili sme 50,- za parmskou šunku která tam nebyla.
2. Pizzu sme objednávali asi ve 21:30 tak možná z toho důvodu byla na množství surovin dost ochuzená.
3. Pizzu dovezli až za dvě a půl hodiny, řidič sice 3x volal že bude mít zpoždění nicméně jsme hladověli...
Na konec při tom počtu pizz, které jsem z la patas snědla a byli skvělé, jsou tato 3 nedopatření zanedbatelná
janik +3
03.10.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
172
dost spatne,kdo vam ty recenze pise ve vas prospech prosim,pizza podprumer,pivo teple bez peny,salat katastrofa,diky ale jiz nikdy vice,a vratit z tisicovky na sestsetdevadesat je potreba presne
dalda +4  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
04.07.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
160
Výborná piza Capriciosa, velmi dobré Manzo fredo con salsa, tiramisu. Rozlévané bílé víno ne příliš kvalitní, lahvové už lepší.Pivo standart.
Celkově dobrý dojem.
bananino +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
03.06.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
600
Po delší době vyhlášená La Patas, ikdyž ne tak úplně plná jak si ji pamatuji z předchozích návštěv. Atmosféra stále výborná, tak jak ji mám rád, restaurace plná života a lidí. Jídlo za velmi lidové ceny fajn a chutné, snad jen zbytečně moc. Víno od Michlovského super, pivo bez pěny ;-( . Obsluha (aspoň naše slečna servírka) velmi příjemná a zasloužila by si skvělé hodnocení,ale škoda, že to pokazila vše nekompromisním vyhozením přesně se zavíračkou 23:30. Určitě chápu, že otevírací doba se píše od toho,aby se také dodržovala a to že se zavírá v určenou dobu také odlišuje restauraci od non stop herny. Ale snad 1/4hodinka na dopití vína by také nikoho nezabila.
expert +2
02.02.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
217
Moc poviku pro nic....

Komentář - henrich Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (04.02.2010 07:34)
Pane expert, Vy jste vážně expert! :-) co kdyby jste napsal víc, ať se taky pobavíme ?! :-)
beba +2
10.11.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
162
v teto restauraci jsem bya pouze dvakrát, je fakt, že jídlo mají velmi dobré, teda aspoň těstoviny, které si tu dávám a jednou i pizzu.jen co ych chtěla vytknout je obsluha,snad jsem měla jen smůlu,ale byla velmi neochotná a když jsem si objednala lambrusko tak dokonce i pozveda obočí..Více se věnovala stolu plným pubertáků, kteří měli pouze nealko nápoje.
karči +2
18.07.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
267
Jsem pravidelný návštěvník už od vzniku restaurace-cca 3x týdně.Z jídel bych nejvíce ocenil vynikající saláty,těstoviny,spokojený bývám i se steaky a předkrmy.Velká slabina jsou polívky,minestrone je ucházející,ostatní špatné.Obsluha kmitá,atmosféra výborná.Celkově bych tuto restauraci určitě doporučil,poměr cena /výkon je výborný.Karel Braun.
Ashrak +1
27.06.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Velice příjemná restaurace, do které se rád vracím, ať už na lehký oběd pro který vybírám vynikají čestvé saláty, a nebo pro velice vydatnou večeři, kdy objednávám něco z velice obsáhlé nabídky masových specialit. Porce jsou zde nadprůměrné za velice přijatelné ceny. Jediné co bych mohl na jídelním lístku vytknout je nabídka a kvalita polévek. Pokud mate rádi pizzu mohu taktéž dopopučit, je opravdu veliká, složená z čerstvých, chutných ingrediencí.
elwik +2
20.06.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
167
Tuto rest máme blízko domu, takže sem občas zavítáme. Nikdy nečekám žádný gurmánský zážitek. Obsluha tady byla vždycky příjemná, nikdy jsem neměla problém. Na pití jsem měla jen vodu, proto v hodnocení průměr. Na jídlo potom jedna pizza, těstoviny se špenátem a lasagne. Nikoho neosloví, ale ani neurazí. Mají pořád narváno, ale pokud bych chtěla strávit příjmený večer u dobrého jídla, sem bych určitě nešla.
Carina +1
13.06.2009
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
128
Na doporuceni znameho jsme se vydali na pizzu do Bohunic. Pizzu mame radi, jeden z nas v minulosti pracoval jako pizzar a troufame si rict, ze dokazeme posoudit dobrou pizzu - ze zkusenosti z CR, ale predevsim z Italie.
Prvni dojem byl velmi dobry, nekuracka sekce potesi a rychlost obsluhy take. Bohuzel, jeji aktivita zacala byt zahy spise na obtiz, kdyz se nas v minutovych intervalech prichazela zeptat, co si dame.
Dali jsme si tomatovou polevku, ktera byla jen lehce upgradovanym protlakem, v zeleninove minestrone zase neprijemne prekvapila slanina.
Ponekud nas zaskocilo, kdyz pizza na stole pristala v dobe, kdy jsme zdaleka nemeli dojezenou polevku. To nejhorsi nas ovsem teprve cekalo pri ochutnani pizzy - gumova placka z prekynuteho testa, naprosto nepropecena, misty zcela syrova (ne od slova syr), uplne bez chuti a vune, o nejake krupavosti nemluve. Jedna pizza, ktera byla skutecne nepozivatelna, byla vracena. Uvodni vlidnost obsluhy se razem vytratila. Vracena pizza zauctovana nebyla, ovsem kdyz to obsluha komentovala slovy, ze "takhle se ta pizza tady proste dela a dalsi by byla stejna", rozhodli jsme se dale neriskovat. Pokusili jsme se dojist alespon tu mene nezdarenou pizzu, coz se nam ale nepovedlo.
Je skutecne zvlastni, ze je tato pizzerie nekterymi tak kladne hodnocena - vysvetlujeme si to tim, ze jsme bud meli zkratka smulu (coz vsak vyvraci reakce obsluhy) a nebo nekterym recenzentum staci velka placata buchta zaskladana hromadou prisad.
Tem, kdo vsak preferuji chutnou, vonavou a krupavou pizzu, rozhodne nemuzeme pizzerii La Patas doporucit.

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (14.06.2009 14:01)
Pizza v této pizzerii nemá s typickou italskou pizzou nic společného, je to přesně tak jak ste napsali placka s hromadou surovin,ale podle toho jak je tady pořád plno, to lidem evidentně takhle chutná :)))))))) (a mě taky pizza je moc dobrá )
bambus +1
31.05.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
260
Hodně luxusní ale na to jídlo malej výběr masa.
Pokulka +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
29.05.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Moje oblíbená restaurace. Mám jí kousek od místa bydliště a hlavně mi chutná jak zde vaří. Občas pizza, občas těstoviny nebo maso. Zatím jsem nenarazil na nic co by nebylo chutné. Obsluha je zde přijemná a na nic se dlouho nečeká. Občas bývá problém najít místo, ale rezervace to celkem snadno vyřeší. Mohu vřele doporučit.
Donachiel +2
22.04.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
217
ROZVOZ! při rozvozu telefonická objednávka vynikající komunikace, kuchař nutno říci je to lioterie, každý vaří jinak a po pravidelných objednávkách je přiznat že jsou i slabší kousky. nicméně celkově výborné, s pizzou v restauraci samozřejmě nelze srovnávat. těstoviny, saláty na výbornou. co je nejslabší článek je neochota a náladovost rozvozu - řidičů. dnešní den byl nepříjemným šokem. starší obsazení rozvozů bez problémů, mladší doslova krize. Věta" Nechcete to zaplatit celé dohromady a pak si to nějak podělte mezi sebou!" mi bohužel pozdě vnukla myšlenku do hlavy aby si to ten pikolík odvezl. Ovšem v okamžiku kdy nám trhal platbu z ruky protože spěchal .... udělajte si obrázek sami.. příště již neobědnáme nebo jen těstoviny na jeho kedluben...
nespokojeny_zakaznik +29
25.02.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
167
Rad bych vsechny upozornil na naprostou benevolentnost a lhostejnost teto pizzerie v pripade vetsi objednavky s dovozem!!!
Temer kazdy mesic jsme se pokusili objednat vetsi mnozstvi jidla a piti, ale pokazde to dopadlo naprostym fiaskem!!!!!
Pri dodani pokazde chybelo bud nejake to jidlo nebo piti ktere bylo samozrejme zaplaceno!
Jakykoliv pokus o domluvu a zaslani chybejiciho jidla byl marny!
Prosim vsechny, co si chteji zde objednavat, tak pred tim, nez budete cokoliv platit, vse si radeji dvakrat zkontrolujte!!!! Jsou to podvodnici a vymluvy se na ridice...

Komentář - magdu Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (05.03.2009 11:47)
Můžu chápat, že se jednou chybička vloudí (i když v těchto věcech nechci být tolerantní), ale když máte opakovaně špatné zkušenosti, nechápu proč jste si v uvedené restauraci objednávali jídlo? Pokud budeme neustále zavírat oči nad těmito nedostatky, nikdy ke zlepšení nedojde.
marquel +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
18.10.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
375
Tuto pizzerii jsme již navštívili několikrát a vždy jsme hodnotili kladně. Pizza je podle mého nejlepší v Brně, i když už často do podobných restaurací nechodíme.
Páteční večer byla pizzerie úplně plná, bohužel jsme nezvládli úplně rezervaci, náš stůl byl v kuřácké zóně. Stále nechápu, proč je kuřácká část o tolik větší než ta nekuřácká. To si fakt musí všichni u jídla zapálit?

Předkrm rozpečená bageta s česnekem byla chutná a zahnala počáteční hlad. Následovala tuňáková pizza Al Tono poměrně obřích rozměrů. Manželka si dala Lasagne spinaci, které byly také velmi dobré. Opět pořádná porce.
K pití točené Starobrno 11, víno nebylo nikdy v této restauraci nějak kvalitní.
Obsluha byla rychlá a ochotná, sice na konci drobná chybka při rozpočítávání účtu, ale nevadilo.
Celkový dojem, ostatně jako pokaždé spíše kladný.

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (19.10.2008 08:20)
Souhlasím stím že by měly trošku zapracovat na Vinném lístku, ty vína tam nejsou moc dobrá a výběr taky nic moc............
Sportsman  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
23.05.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
284
Dnes jsem poprvé využil rozvážkové služby a nemám co bych vytknul. Jak pizza tak i lasagne velmi dobré. Čekací doba je do 90 min, ale stihnou to obvykle dříve. Oceňuji, že rozvoz je zdarma i v některých přilehlých mimobrněnských obcích.
Soldin +1  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
11.02.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
300
Dříve jsem do této pizzerie zavítával častěji, protože sem ji měl naproti domu a byla to nejbližší restaurace! Přestěhoval sem se achtěl sem tam zajít na dobrou pizzu! Z jídelního lístku sem ji jako již tradičně nevybral, tak sem si musel nechat za značný příplatek sestavit svoji... No byla průměrná! Obsluha ani víno mě jako vždy nezklamalo - příšerné! Nikdo se na Vás neusměje, tváří se otráveně a povíšeně! I pizze si představuji víno, ale jaké??? Výběr je hroný a chuť jakéhokoliv vína ještě horší!!! Takhle to nejde! Doporučuji drastické změny!

Komentář - baribal (17.04.2008 20:54)
Byli jsme tam několikrát a jediné, a čím částečně souhlasím je kvalita vína - podprůměr. Obsluha nám vždycky vyšla vstříc a nemám k ní větší výhrady. Nejsem fanda pizzy, ale candáta ta měli docela dobrýho a za dobrou cenu. Ale jestliže náš známý z Itálie si tuto pizzerii oblíbil a při návštěvě Brna jdeme vždycky sem, asi to s tou pizzou taky nebude tak zlé.
jedla +5  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
08.02.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
400
Oslava narozenin kamaradky zapocala v pizzerii s nejlepsi pizzou v Brne. Nekdo nemusi souhlasit, ale pizzu zde opravdu umi. Nemeli jsme ani moc hlad, takze jsme si po dvojicich dali salat s opecenou cesnekovou bagetou a pizzu La Patas. Oboji vyborne.

Musim vytknout obsluhu. Podnik byl plny a na nej jen 2 cisnice, ktere nestihaly a zapominaly. Navic, kdyz je zde plno, je tu docela zakoureno.

Komentář - Jaina Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace Správce restaurace "Hostinec U Votrubů", "Pohostinství u Hesse" (15.02.2008 18:08)
Šikovných, příjemných a věci znalých číšníků a servírek je všeobecný nedostatek...tak jako i ostatních obyčejných? profesí. Být prodavačem, číšníkem, kuchařem nebo třeba zedníkem není v módě. Pak dochází, bohužel, k nepříjemným situacím jako třeba té co je popsána výše.
Míša +1  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
31.01.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
250
Myslím ,že tato pizzerie patří mezi ty lepší v Brně. Pokud bydlíte Bohunice a okolí a nechce se Vám jet na jídlo až do centra kde asi každého odradí parkování tak mohu doporučit. S jídlem jsem byla vždy spokojena jen bych snad našla pár drobností u obsluhy ,ale nebylo to nic dramatického.
jankoa +1
10.01.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
225
návštěva této pizzerie mě jako obvykle nezklamala :-) přišli jsme s přítelem kolem 17hod, v restauraci už bylo poměrně dost lidí, objednali jsme si pizzu, automaticky se nás obsluha ptala zda budeme chtít dva talíře a jestli chceme něčím potřít okraj pizzy, pizzu jsme měli na stole do 15min, podotýkám při celkem solidní zaplněnosti restaurace! Pizza výborná, chutná a bohatá, nemám co vytknout, maximální spokojenost a určitě přijdeme zase,, všem doporučuji- obsluha příjemná a všímavá
PS.v případě že si objednáte pizzu domů, může to být i na druhou stranu Brna a přivezou vám ji teplou narozdíl od jiných pizzerií,
jedla +3  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
26.10.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
300
Privedli me sem kamaradi, ze zde delaji nejlepsi pizzu co kdy jedli, ze ani v Italii se jim podarilo najit podobnou kvalitu jen malokde.

Prostredi bylo trosku hlucnejsi, protoze bylo plno. Obsluha presto nevazla a byla svizna, ale neuskodilo by pridat na usmevu a byt trochu milejsi.

Jidlo a konkretne pizza bylo opravdu vynikajici, mohu konstatovat, ze jsem lepsi pizzu v Brne nejedl. Dal jsem si Speciale Di Casa na ktere byl italsky salam, prsut, olivy, kapari a byla opravdu vynikajici. Salat a opecene italske pecivo jsem nechutnal, ale vypadalo to vsechno skvele.

U kategorie teto restaurace me prekvapilo, ze obsluha chodila a sama dolevala vino, coz ale na zaver vse pokazila, kdyz zbytecek v lahvi rozdelila dolitim do poloplnych sklenic, jen aby lahev uz mohla odnest.
SamanthaJaNes +3
20.07.2007
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
460
Nevím jestli je na místě Vám vůbec přát dobrý den ale nějak začít musím...
Vaši restauraci jsem navštívila 3x. Při mé první návštěvě se mi restaurace zdála příjemná po všech stránkách a neměla jsem problém, abych se opět vrátila. Při druhé návštěvě s přítelem jsme měli obrovskou chuť na pizzu. Avšak okamžitě po té co jsme pizzu dostali naše nadšení zmizelo, pizza byla studená, okraje spálené a přílohu navíc jsme vůbec nedostali, museli jsem si o ni minimálně 3x říct obsluze, která byla velmi nepříjemná a neochotná! Navíc tato obsluha většinu času strávila u baru, věnovala se veselé konverzaci mezi sebou a s kuchaři a to, že zákazníci čekali, ji vůbec nezajímalo!!! Ke třetí návštěvě jsem pozvala i přátele v domění, že se již předchozí nepříjemná situace nebude opakovat, ale opak byl pravdou! K pití jsem si objednali Laté, bezkofeinovou kávu, pivo a kofolu. Nejsem si jistá, zda to co se odehrálo bylo způsobeno tím, že si nás pamatovali nebo opět špatnou náladou obsluhy ale horší Laté jsem ještě nepila a dokonce i neviděla, to snad bylo studené kakao!!! U bezkofeinové kávy mě servírka přesvědčovala o tom, že tato káva nemá pěnu! Kdybych si dala nějakou kávu z automatu na hlavním nádraží, tak je tisíckrát lepší než ta co mi přinesli. O kofole a pivu se dá říct, že tam bylo více vody než toho co tam opravdu má být!
K jídlu jsme si dali těstoviny se špenátem a smetanovou omáčkou, dále lososa, salát s griovanými kuřecími kousky a pizzu "La Patas". Už to, že jsme na jídlo čekali snad hodinu je velice nepříjemné a navíc, nějaký bezvlasý kuchař pokřikoval vulgárně po čísnicích, což nejen nás ale i ostatní hosty odrazovalo setrvávat nadále v tomto prostředí! Ale zpět k jídlu, losos byl ještě syrový a nelibě voněl. Když jsme požádali aby nám přinesli nového, již zmiňovaný kuchař opět s vulgárními slovy odvětil, že ta "ryba je naprosto v pořádku". Myslím si, že když už člověk sedí kousek od toho kde se dělá pizza a je i okénko do kuchyně, nechce poslouchat jakékoliv nemístné výjevy nějakého "burana" co se nejspíš špatně vyspal. Jako by toho nebylo už dost, náš známý co si objednal salát, musel okamžitě na toaletu, poté co v onom salátu nalezl mouchu nebo co to vlasně bylo! A to byla ještě větší chyba, toalety "smrděli", jinak se to nazvat nedá. A samozřejmě se opět dlouho čekalo, než nám nový salát přinesli. Zbývající jídla byly relativně v pořádku, až na to že byly studené a ne příliš ochucené!
Třešničkou na dortu bylo to, že veškeré nápoje nám okamžitě bez zeptání míchali do sebe, což u Havana rumu s kolou si raději kombinaci a intenzitu nápoje namíchám sama podle své chutě a ve sklenici s Johnnie Walkerem náš známý dostal víc ledu než bylo nápoje!!!
Při placení došlo k další nepříjemné situaci, poté co jsme platili zvlášť, jsme zjistili, že nám naúčtovali asi o 80 Kč víc než mělo být, samozřejmě se tato situace po velkých dohadech a minutách strávených hledáním a vysvětlování vyjasnila, ale...
S naprostým klidem tuto restauraci, pokud se tak dá nazvat, všichni NEDOPORUČÍME všem co známe a také ji nedopuručujeme i Vám, co si toto hodnocení přečtete!!!

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (26.08.2007 15:58)
do této restaurace chodím poměrně často cca 2krát za týden a to co tady píšete mi připadá jako nějaký výmysl od konkurence........Nikdy se nám nestalo že by nám donesli studenou pizzu, saláty jsou vždy čerstvé, otáčka surovin v této restauraci je tak velká, že se nemá šanci nic zkazit a obsluha je celkem hodně povymněňovaná a musím říct že k lepšímu, vyzkoušeli jsme už v této restauraci skoro celý jídelní lístek a nikdy se nám nestalo že by bylo něco zkaženýho, nebo starýho natož aby nám donesli nápoje "dolité" vodou to už si myslím že hoooodně přeháníte, a toalety jsou čisté.Myslím si že o tom jak tato restaurace funguje svědčí i fakt že je zde každý den přes poledne úplně plno, a o víkendu večer si bez rezervačky nemáte šanci sednout
SamanthaJaNes +3
17.07.2007
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
459
5

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (18.07.2007 14:54)
takové hodnocení si strčte víte kam..............................
lobr +2
29.05.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
300
Moc se mi tam líbilo, navštívili jsem restauraci v pozdějších hodinách, tak jsme neměli problém s místem. Obsluha byla VYNIKAJÍCI!!!!!
Jídlo bylo i pití bylo v pohodě. Určitě se sem vrátíme...:-)


Komentář - rendelmann Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace (30.05.2007 23:11)
toto neni hodnoceni... zde se hodnoti jidlo a piti a vy nas spise jen informujete o tom, ze jste tam vubec byl.. to neni fer!
ripqir +2
29.05.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
333
Navštívil jsem tuto restauraci již po několikáté a až na vyjímku jsem byl nadmíru spokojen, proto jsem se rozhodl vzít sebou i kolegy z práce!
Hned jakmile jsem přišli, byli jsme dotázáni kolik nás je, zda jsme kuřáci či ne a byli jsme uvedeni ke stolu. Obsluha byla příjemná hned na začátku, což u nás navodilo ještě lepší náladu, kterou jsme vzhledem k vysokému pracovnímu napětí pomalu ztráceli. Hned jse byli dotázání, zda si něco dáme na pití a zda budeme jíst. Pití jsme dostali během 2 minut a nestačili jsme si i pořádně vybrat jídlo, tak jsme tak museli učinit posléze! Já osobně jsem si dal pizzu La Patas u které jsem si udělal změny dle své chuti! Moji kolegové si vybrali lasagne a těstoviny. Na jídlo jsme čekali jen malou chvíli a s chutí všech jídel jsme byli nadmíru spokojeni, prostě bylo vynikající!
Navíc musí vyseknout velkou poklonu obsluze, byla naprosto skvělá, příjemná a veselá! Mám totiž zkušenost, že předchozí směna (musím podotknout, ta ve které obsluhuje taková "blondýna") byla naprosto hrozná, nejen že jsem minule dostal špinavou sklenici, ale také se tvářili, jako kdyby je všichni otravovali a byli krajně nepříjemní, avšak tato obsluha (barmanka, 2 tmavovlasé číšnice a jeden číšník) byla naprosto ÚŽASNÁ!!!
Kolegové i já, jsme byli velice spokojeni a určitě doporučíme tuto restauraci všem známým (ale ať chodí jen když bude mít směnu tahle obsluha, protože ta první s tou "blondýnou" vše tak akorát zkazí, jak náladu tak chuť k jídlu)!!!!
pancake +1
21.05.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
325
Sem jeden z těch co měli čest navštívit tuto, podle mého názoru a troufám si říct, restauraci na úrovni...hned ve vchodě nás přivítal přijemný číšník a i přes to že měli na první pohled plno nás bez jakychkoliv problému usadil na místo podle našich představ, kde nás nadále obsluhovala simpaticka mladá servirka...Obědnali jsme si pizzu a steak, celkem za přijatelné ceny... pizza Mexicana byla přesně podle představ, bohaté přísady a krásně propečená s česnekovým okrajem.. ja sem si obědnal Steak s pepřovou omačkou"medium" ( bezkonkurenční !!! můžu jedině doporučit ) Byli jsme naprosto spokojeni jak s obsluhou tak s kuchyní...určitě jsme nepřišli naposled... Docela mě udivuje kritika na tomhle webu, je vůbec možné, že jste navštívili opravdu pizzerii La Patas v Bohunicích??? Závěrem abych to stručně schrnul - velice příjemné prostředí, vaří se zde chutně a obsluha s profesionálním přístupem.

Komentář - rendelmann Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace (30.05.2007 23:08)
vazeny pane, kolik vam restaurace zaplatila za tento vyjev literatury?? :D vase chvala jako by byla pro jinou restauraci...
MirekFajn +2
13.05.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
0
Tohle je zvláštní hospoda. Celkově se mi atmoséra líbí, hezká zahrádka a uvnitř mají i dětský koutek.
Byli jsme tam cca třikrát. Při první návštěvě (pár s dítětem) nám obsluha zapoměla na polévku, takže jsme čekali jak trotli. Pak donesli studenou pizzu. Že prý nám ji vymění, ale donesli tu stejnou, trochu ohřátou. Na závěr jsme čekali na účet, prý se jim rozbila mašina. Prostě těžce neprofesionální.
Podruhé jsem tam byl s kamarádem na pivu + jsem si dal zeleninový salát - byl jsem moc spokojen, krásný a chutný salát z různých druhů zeleniny + dobrá minestrone polévka. Obsluha OK.
Po tomto zážitku jsem dotáhl rodinku v neděli na oběd (žena tomu moc nevěřila). Na zahrádce bylo plno, vešli jsme dovnitř. Přeměřili si nás krvavým zrakem a prý jestli máme rezervaci. Neměli jsme. Tak prý je volno v kuřáckém. Tak jsme šli. Dal jsem kočár na místo, kde podle mě nejméně zavazel. Vynořila se potetovaná frajle a prý, že tam nemá co dělat. Beze slova, kam ho dát, bez omluvy nebo tak. Viděli jsme, že tady nejsme vítáni. Odešli jsme.
Celkově to hodnotím tak, že má majitel problém s nevychovaným a neprofesionálním personálem. Kuchaři jsou dobří (ale mé ženě pizza moc nechutnala) - ovšem já jsem byl s tím salátem moc spokojen. Prostě jsou tam podmínky na to, aby to byl super podnik, ale nějak to nefunguje. Jak už psal někdo přede mnou, v Brně si na pizzu skočte někam jinam, máte na výběr a jinde na vás budou uctivější. Náš favorit je pizzeria v Omega na náměstí Svobody.
hami2 +3  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
29.03.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
200
Restaurace zaměřená na italskou kuchyni ale mají i steaky a jiné dobroty.Z předkrmů doporučuji Roastbeefový nářez s rozpečenou bagetou, polévka Minestrone taky dobrá, a výborná obrovská pizza dělaná v peci ve které se topí "dřevem".Obsluha milá pozorná, s přehledem stíhá.V létě veliká nepřeplácaná zahrádka, i místa na parkování bez problémů.Doporučuji hlavně o víkendu rezervovat místa bývá celkem plno.Cena pizzi od 99 do 140Kč,(jídlo+příloha cca 200kč)....................

Komentář - SamanthaJaNes (18.07.2007 18:17)
Starejte se laskave o sebe !!!
Maris +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
01.09.2006
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
225
Je to sice už poněkud delší dobu, co jsem v tomto podniku byl, nicméně se musím přidat k těm, co jej hodnotili něpříliš kladně. K jídlu jsem měl caprese...rajčata "chemická" téměř průhledná a bez chuti a to byl začátek podzimu či spíš konec léta, kdy se snad nikdo nemůže vymlouvat na nedostatek domácích čerstvých a dobrých rajčat. Mozzarela byla spíš tvarohová a naprosto mě dostalo posypání sušenou bazalkou, když na baru měli bylinky čerstvé...kuchař je zřejmě považoval za muškáty nebo jinou ozdobu restaurace. :-) Takže předkrm celkově dosti podprůměrný. Dále byly těstoviny se smetanovou omáčkou a lososem, která byla dobrá, ale těstoviny byly příliš měkké, téměř rozvařené. Takže vzhledem k zaměření podniku také zklamání. Pizza byla dobrá a veliká, takže alespoň ta. Pití standartní a obsluha příjemná, prostředí se mi líbilo, takže je škoda, že kuchyně je tak slabá... Majitelé by měli hoodně přidat na přípravě pokrmů. Celkově tento podnik zapadá do veliké skupiny pseudoitalských restaurací jak vzhledem ke složení jídelního lístku, tak vzhledem ke kvalitě připravovaných italských, tedy hlavních, pokrmů.
rendelmann +4  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
11.01.2000
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
600
Nevim co rict, spise "vesnicka" nouzovka... jdeme sem jen z nunosti, kdyz je opravdu hlad a zadny cas-je nejbliz! oblsuha-jak kdo... Ale piti si od deti ze skol nosit nenecham, nebo ne uricte za ty ceny... pizza? proboha... Vadi mi, kdyz se pizza pancetta honosi nazvem v italstine, ale pak vam tam daji anglickou, ktera je navic jen lehce ohrata, vubec nesplyva s chuti pizzy... okraj priserny, nicim nepotreny... za ty ceny by si meli uvedmoti, ze slouzi jako zajezndi pizzerie lidem z vesnic a blizkeho okoli...kdo sem jezdi z centra brna je silenec... v centru natrefite na lepsi pizzu i oblsuhu...a za ty ceny... opravdu jen jako nouzovka!
44 hodnocení 161 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
263


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz