Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13274342
Vyhledávání:


restaurace
Ki-Ki Restaurant
 
Libušina třída 2
62300 Brno - Kohoutovice
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  777 631 473, 777 577 411
Fax: 
E-mail:  kiki.brno@email.cz
URL:  www.kiki-restaurant.cz
Počet míst:  100
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  NE


Restaurant, Pizzerie

 
Správcem této restaurace je: kiki
 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-23:00
• Úterý 11:00-23:00
• Středa 11:00-23:00
• Čtvrtek 11:00-23:00
• Pátek 11:00-0:00
• Sobota 11:00-0:00
• Neděle nezadáno
Kuchyně:
• Mezinárodní
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
rianty +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace
12.12.2011
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
350
byval jsem celkem pravidelnym hostem z duvoldu lokace blizko domova, ale bohuzel se celkove restaurace zhorsila natolik, ze jiz dale nebudu toto zarizeni navstevovat. Jidlo, pravdepodobne po vymene kuchare, se rapidne zhorsilo, neni pro ne problem donest stare maso (nalozene tolik dnu, ze se rozpada), studena pizza atd.. to ani nezminuji vecne zhulenou obsluhu, kterou myslim vymenili za nejake slecny, ktere rozhodne nestudovaly obor servirka.

Bohuzel, zpocatku se to opravdu zdalo jako dobre zarizeni, kam zajit s pritelkyni, pokud se vam zrovna nechtelo do mesta, ale po vice spatnych zkusenostech me tam jiz neuvidi.

Komentář - smartynaf Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace Správce restaurace "Za Sedmero, ...nejen výletní restaurace" (12.12.2011 18:50)
jj souhlasím.... ta věčně zhulená obsluha předtím ovšem byla ještě v poho :)
Mac +5
08.08.2011
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
583
jedním slovem blbci, obsluha AROGANTNÍ, jídlo nám donesli, ale úplně jiné které jsme si neobjednali, studené. Už nikdy více děkuji
bojanem +1
15.02.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
500
Do Kiki chodíme celkem často a to zejména proto, že nás poprvé (což už je dost dávno) zaujali a tak nějak to vlastně máme blízko a nic jiného v okruhu není. Prostor je příjemný, do té doby, než se k nám dostane cigaretový kouř. Myslím, že zrovna v Kiki by nad nekuřáckou částí měli velmi vážně uvažovat. (1) plno dětí v okolních domech, 2) kapacitní možnosti mají). Co se týká jídla, tak musím konstatovat, že návštěvu od návštěvy je to horší a dokonce už nad jídelním lístkem přemýšlím, co by se nedalo zkazit:-( Jídlo je často přesolené, překořeněné a velice často se mi stává, že vlastně dostanu trochu něco jiného, než je v nabídce psáno. Bohužel jsem si už fakt dlouho v Kiki nepochutnala:-( Což u restaurace v této "cenové skupině" opravdu očekávám. Co mě ale naštve vždy je nabídka vína, na kterou paní majitelka restaurace očividně zvysoka kašle. Pokud alespoň nějaké víno k dispozici je, není na ně ve vinotéce absolutně vidět a i teplota vína není ideální. Nemluvě o jídelních lístcích, které spíše připomínají tříděný papírový odpad. Je fakt škoda, že takový prostor na tak skvělém místě musí vést osoba, které očividně nejde o spokojené zákazníky, ale vyložené o zisk. Osobně paní majitelku neznám, ale s dobrým úmyslem ji doporučuji ať se nad svým jednáním a řízením businessu zamyslí.
Jediné, s čím jsem vždy maximálně spokojena je obsluha, která dokáže potěšit, je vstřícná, ochotná i na úrovni vtipná.

Komentář - Lars Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (16.02.2010 16:44)
Osobně nechápu proč tam vlastně ještě chodíte. Restaurant neznám, ale z Vašeho komentáře jsem vyrozumněl, že je tam kromě obsluhy všechno špatně (jídlo nechutná, je tam zakouřeno, víno taky žádná sláva). V Kohoutovicích je několik dalších restaurací a i kdyby ne, tak přece nebudu chodit někam kde jsem nespokojen jen proto, že je to kousek.
Nikki7 +1
07.02.2010
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
500
V této restauraci jsme jedli, ale jídlo nám nechutnalo,rozhodně nebylo připraveno z čerstvých surovin, později nám z jídla bylo špatně, dle mého názoru by neškodilo, kdyby přísady, které kuchař používá, podléhaly důkladnější kontrole.Celkem důležité mi připadá i to, že restaurace má v nabídce speciality italské kuchyně, ale jídla rozhodně nejsou připravována z originálních italských přísad, nebo alespoň kvalitních a čerstvých surovin.Co se týká servírovaných nápojů, objednali jsme si víno, a bylo nám podáno víno nevalné chuti a v ne zrovna dokonale čistých sklenicích. Pokud jde o manažerku restaurace, evidentně šetří na kvalitních surovinách a příjemné obsluze, což se nedá říct o nákupech luxusních věcí pro svou soukromou potřebu. Co se nám rozhodně nelíbilo, je mizerná úroveň a odpudivý vzhled toalet, do kterých by se mimochodem asi ani nevešel trošku robustnější host restaurace, takové toalety hodně kazí dojem z restaurace. Byli jsme i v restauraci, Arka, v Jundrově, kterou vede tatáž manažerka, a pokud bysme měli zhodnotit tamější personál a kvalitu jídla, připadala nám úroveň ještě horší. Celkově vzato, ať si každý utvoří názor sám, ale já bych tuto restauraci k návštěvě nikomu nedoporučil.


Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (08.02.2010 08:08)
toto je typický příklad toho jak si nějaký bývalý zaměstnanec, nebo bývalý kamarád majitelky řeší osobní spor přes tyto stránky......a ještě se označí jako jakýsi odborný.poradce hehe vtipné.....
smartynaf +1  Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace  Správce restaurace "Za Sedmero, ...nejen výletní restaurace"
22.01.2010
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
450
Nechtěl jsem původně psát nic, ale třeba to někoho v restu trkne. Máme KiKi rádi a chodíme sem relativně často (rozuměj častěji než kamkoli jinam v Kohoutovicích - ono moc totiž není kam) S obsluhou nemáme nikdy sebemenší problém, spíše naopak :o) jen jednou nás jakási brigádnice štípala striktně ven kvůli inventuře či co...K jídlu výhrady nemám, většinou dostaneme co očekáváme a jídlo je fajn i když mi nepříjde nejlevnější (omlouvám si to tím, že je z kvalitních surovin..) Co nám ovšem celkem dost vadí je poněkud schizofrenní přístup k image restaurace. Jinak pěkná restaurace, pěkný web, úprava jídel...na druhé straně jídelní lístek, který vypadá že pamatuje Brno ještě jako prales - chybějící listy, obálka, ušmudlaný patvar... nepěkné WC. připadám si jako kdybych z restaurace vešel na nádražní toalety, nabidka vína, kdy musím jít zaprvé "k lednici" a za druhé nejednou se nám již stalo že o víkendu večer měli jednu láhem, jednoho vína a pak už...žádné? Bylo by myslím fajn pohrát si s detaily aby nekazily ( a to dost) celkový dojem. ..tak zase brzy nashle :o)

Komentář - smartynaf Uživatel s více jak 10 hodnoceními restaurace Správce restaurace "Za Sedmero, ...nejen výletní restaurace" (26.01.2010 14:40)
http://zpravy.idnes.cz/v-kiki-restaurantu-obstalo-pouze-jedno-jidlo-z-peti-fh4-/brno.asp?c=A100125_1324132_brno_krc
zuzancice +1
17.12.2009
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
125
Hrůza hrůz...objednali jsme si meníčko. Na doporučení číšníka!!! Spaghetti carbonare, na kterých se podle mě nedá nic zkazit a opravdu to bylo nepozřetelné. Tvrdé tětoviny, omáčka snad instantní z prášku a místo slaniny měkkej salám typu juniur...bel ble ble...prej italská restaurace :) fuj fuj fuj O polévce ani nemluvě...voda z bujónem s nudlema rozvařenýma přitom tvrdýma...to se povede jen málokomu :)

Komentář - mefistoteles Certifikovaný uživatel Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (31.01.2010 18:07)
Byl zde italský kuchař, ale odešel. Asi věděl proč. Neví někdo kde vaří teď?
jedla +1  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
14.11.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení
250
Hned začnu tím, že si mě restaurace ničím nezískala a neplánuji zde další návštěvu. Zašli jsme s kamarádem jen tak na pivo, já si u té příležitosti dal pizzu. Než si nás někdo poprvé všimnul, tak to trvalo asi 10 minut. Dva číšníci si vykládali za barem a my seděli bez jediného oslovení přímo naproti. Po deseti minutách konečně někdo přišel a se slovy, že se omlouvá, že na nás zapoměl jsme si objednali pivo a pizzu. Pizza byla průměrná, jak kdekoliv jinde, ničím vyjímečná. Na druhé pivo jsme již opět čekali přibližně deset minut a zase jsme dostali omluvu, že na nás zapoměli. Nejvtipnější bylo placení. Sám jsem se s pitím hlídal a měl jsem 3 piva, protože jsem druhý den řídil, kamarád měl možná 5 nebo 6, už nevím. Ale číšník přišel a hlásí, Vy máte 5 piv a pizzu a Vy 8 piv. Udiveně jsme hleděli, jak to má rozpočítané, že ví kolik kdo měl piv i když to vůbec nebyla pravda! Bohužel jsme nedokázali oponovat, protže jsme to neměli jak prokázat. Raději jsme útratu zaplatili a odešli. Ke všemu se nám při odchodu od baru pošklebovali.

Toto je bohužel neřest všech sídlišťových hospod. Nemohu nic jiné než tuto restauraci nedoporučit a raději si příště zajet někam do centra.

Komentář - Lars Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (21.11.2009 15:12)
Co se týká nepoctivé obsluhy jde to obecně ošetřit účtenkou na stole, kde máte kontrolu co je na ni zapisováno. Je právo hosta mít účet na stole a pod konrolou. Pokud budou tvrdit opak, není to pravda. Jednou se nám stalo při větší společnosti, že obsluhou účtovaná útrata byla značně nadhodnocena. Nechali jsme tedy zavolat policii. Tím, že nebyl účet na stole, ale pouze u obsluhy, bylo vše v okamžiku vyřešeno. Neplatili jsme.
mefistoteles +2  Certifikovaný uživatel  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
10.06.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
500
Interiér restaurace je značně závislý na prostorách ve kterých je zbudována. A s tím se nic nenadělá. Suterém sídlištního střediska z osumdesátých let, tuším kdysi jménem Lipsko. Nicméně dobrý architekt by dokázal pomoci. Neexistuje nekuřácká část, resp. ke stolům bez popelníků o kterých jsme se domívali, že nekuřácké jsou, číšník popelníky na požádání nosil. Tento fakt vnímám velmi negativně. Reprodukovaná hudba se mi nelíbila (techno?). Celková atmosféra se v průběhu večera vyvinula do atmosféry předměstské pivnice. Nápoje vinný střik a nealkoholické pivo bez komentáře. Obsluha snaživá, ale uhoněná a zmatená. Jídlo ale výrazně převyšuje výše uvedené parametry. Polévka Zuppa di fegato gnocco výborná, Zuppa di pomodoro taktéž. Předpokládám z čerstvých surovin, možná za pomoci kvalitních polotovarů. Byly však servírovány se značným časovým odstupem. Hlavní jídlo ryba nám byla nabídnuta pražma, výborně upravená. V případě Bistecca alla fiorentina (T-bone steak) se číšník nezeptal na stupeń propečení a já jsem se ani nepřipomínal. Byl dodán středně propečený, šťavnatý a křehký. Bohužel měl být grilovaný na čerstvém rozmarýnu a česneku. Toto koření i vlastní chuť masa byla překryta intenzivní chutí pepře, o kterém nebyla nikde ani zmínka. Zbytečná chyba, pokud bych pepř čekal a chtěl, hodnotil bych pokrm vysloveně pozitivně. Dezert Crema di mascarpone vynikající, opět bohužel doručený se značným spožděním a po upozornění. Jako by na něj zapoměli. Úprava všech jídel, estetický dojem z nich vynikající. Víno jsme nepili, ale výběr - nevýběr mě neoslovil. Orintace na jednoho výrobce, spíše "supermarketová" nabídka. Celkový dojem rozpačitý, především díky amatérké obsluze a poněkud "hospodskému" prostředí, které nekoresponduje s kvalitou kuchyně a drobnějším chybám zde nezmíněným, které nejsou nutné ani v hospodě.
Ťoula +5  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
15.02.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
517
Po předchozích dobrých zkušenostech jsem se rozhodl navštívit tuto restauraci při příležitosti rodinné oslavy. Již úvodní přivítání bezchybným a milým personálem nenechalo nikoho na pochybách, že večer se vydaří. Díky nezvykle zvolené hodině pozdního oběda jsme v restauraci postupně osiřeli, což jen přidalo na příjemné atmosféře prosté kouře. Předkrm v podobě Insalata mista con caprino (Grilovaný kozí sýr na špenátových listech s ananasem a italským medem) uchvátil celé osazenstvo stolu. Stejně tak úroveň servírování čaje a vlastně veškerého jídla a pití. K hlavnímu chodu jsem vybral, rituál vybírání z lednice se somneliérem mi nevadí, ba právě naopak, francouzské zámecké cuveé bílé víno ročník 2005. Bylo vynikající. Celá společnost byla posléze unešena hlavními jídly Petto di pollo impastato (Kuřecí prsíčka v těstíčku v medovo-sojové omáčce na žhavé plotýnce se zeleninou ), Pollo de roma (Marinovaná kuřecí prsa s krustou ze sezamových semínek a bylinek) a Ducatini della carne (Dukátky z vepřové panenky v parmské šunce s citrónovým pepřem a sušenými rajčaty). Můj Bistecca alla palermo (Hovězí svíčková na grilu na podstavci z toastu, rajčat, restované žampiony) propečený medium s omáčkou z portského vína a grilovanou zeleninou prokázal definitivně fakt, že kuchař prostě umí. Digestiv v podobě vynikajícího Godetu byl závěrečnou tečkou za skvělou oslavou před naprosto vynikajícíí divadelní excelencí Simony Stašové ve hře Shirley Valentine. Kdyby se to hodilo aplaudujeme i v Ki-ki ve stoje.
Ťoula +1  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
13.01.2009
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
750
Po několika zdařilých večírcích v této restauraci jsme zamířili i na večeři. Příjemná obsluha s profesionálním přístupem zdravící hosta hned u vchodu nás uvedla k připravenému stolu, jemuž vévodil třísvíčkový svícen. Předkrm kozí sýr na špenátovém lůžku, melounem a italským medem Insalata mista con caprino byl excelentní. Tomatovou polévku hodnotila moje žena jako nejlepší v Brně. Spolu se somneliérem jsme k pití vybrali Ryzlink vlašský výběr z hroznů 2006 z Valtic, byl vyvážený a skvěle doplňoval jídlo. Hlavním chodem mi byla vepřová panenka v parmské šunce s citrónovým pepřem Ducatini della carne a tento chod hodnotím jako skvělý. Závěrečný digestiv v podobě likéru Godet završil skvělý dojem z vynikajícícho večera. Jen tak dále.

Komentář - hami2 Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace (14.01.2009 10:36)
byl sem zde také spokojen, jen mi vadilo to, když jsem požádal obsluhu o vinný lístek, tak mi řekli at jdu snimi k lednici si vybrat, nechtělo se mi vstávat a otravovat sousedy kteří seděli vedle mě, tak sme si víno nedali :(((( jinak prostředí příjemné, obsluha v pohodě
Ledabyle +1
16.05.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
400
Tak zas po delší době sme si zašly já a moje polovička na jídlo.Slečna servírka příjemného vystupování přiběhla hned což mě nadchlo ale pak...PO OBĚDNÁNÍ JÍDLA SE VŠE OBRÁTILO A NA JÍDLO SME ČEKALY HODINU.Což mě dost nakrklo protože u vedlejšího stolu byli lidi co si obědnaly 20 minut po nás a jídlo měli omnoho dříve.Chápu že jedli něco jinýho ale aby steak a hranolky dělal hodinu...hmm... nevím... Jídlo bylo teda vyborný,tím se to vynahradilo.Obsluha super...až na jeden moment kdy nám obědnané pivo slečna donesla asi za 30minut.K vzhledem k tomu že sem taky od fochu tak to beru z rezervou.Pingl je taky člověk.Určitě sem na jídlo dál budu chodit.


Komentář - Lexinka.m Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace (21.05.2008 13:38)
Naučte se česky! Jestli jste jídlo obĚdnávali, tak to se nedivím, že jste na něho tak dlouho čekali. Ostatní lidé totiž spíše obJEdnávají ;-)
slavaking +2  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
06.05.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
60
Tak kolegové mě zlomili a skoro po roce jsme zavítali na polední menu. Byl jsem velmi mile překvapen - jídlo dobré, proti loňsku obrat o 100%. Stejně tak - new personál, který věděl co má dělat a uměl počítat. Asi sem teď budeme chodit častěji na menu, tak doufám, že nezklamou. Přesto zůstávám stále ve střehu :-)
Ledabyle +1
05.05.2008
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
572
Že mám restauraci kousek od domova,vyrazily sme z mojí polovičkou na večeři.Všechno musím pochválit a hlavně to že pan majitel vyměnil neochotný perzonál za přívětivý a ochotný co se řídí heslem náš zákazník náš pán.vřele doporučuji..
jisoda +12
07.09.2007
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
462
V restauraci jsem nějaký měsíc nebyl a zvolil ji pro pozvání svých spolupracovníků (oslava s útratou téměř 6000,-). První změna, která příjemně překvapila, byl personál, který se choval přesně tak, jak má a vždy byl po ruce. I když byla restaurace plná, vždy byl někdo k dispozici. Jediné co mi trochu vadilo, byl nový nepřehledný jidelníček. Italské názvy působí efektně, ale nejsem italofil. Jako předkrm jsme zvolili klasický tataráček, ale někteří se po té k hlavnímu chodu ani nedostali, jak nás zasytil.
Hlavní chod (já si vybral vepřovou panenku prokládanou bramboráčky, zalitou sýrovou omáčkou) byl perfekní.
Jako poděkování za skvělý večer jsem se tedy rozhodl založit restauraci tento profil.
slavaking +6  Uživatel s více jak 5 hodnoceními restaurace
22.08.2007
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
71
Tato restaurace na mě působí hodně komicky. Chodili jsme sem na polední menu a ze začátku to vypadalo docela dobře, ale je zde zřejmá neuvěřitelná fluktuace personálu. Asi na nich šetří. Tím pádem tomu odpovídá naprostý amatérismus personálu. Dobrej kuchař asi záhy odešel, protože od té doby se menu nedá jíst. Nicméně majitelka vesele restauraci rozšířila o nový koktejl bar (celý v bambusu - v provozu jen v létě). Tak mi to nedalo a chtěl jsem jim dát ještě jednu šanci. Zašli jsme sem na koktejl a naše očekávání vzalo ihned za své. Po objednání 6 koktejlů to začalo: první kotejl nám donesl číšník asi za 25 minut a ani nevěděl co to je zač. Další dva po dalších 15 minutách a opět ani netušil, který je který, zbytek donesl za dalších 20 minut a jeden nám nedonesl vůbec. Takhle si kotejlový bar rozhodně nepředstavuju, do této restaurace již nikdy nezavítám.
15 hodnocení 56 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
403


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz