Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13345308
Vyhledávání:


pivnice
Ingot Originál 1869
 
Nádražní 46
591 01 Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 733539663
Fax: 
E-mail:  ingot@ala-gastro.cz
URL:  www.ala-gastro.cz
Počet míst:  160
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  NE
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Restaurace Originál 1869 Ingot je jednou z řady vlajkových pivnic pivovaru Gambrinus. Nabízíme dynamický a moderní restaurační provoz. Stylové prostředí restaurace ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin: českého chmele, ječmene a vody. Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlí či stěnách pivnice.
Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Součástí jídelníčku je i dětské menu a nabídka snídaní, které si můžete dopřát ve všední dny vždy od 7:00 do 10: 00 hodin. Od 10:00 hodin Vám nabízíme polední menu.
V restauraci je možnost sledovat živé sportovní přenosy a také využít dvě profesionálně připravené bowlingové dráhy. Pro Vaši zábavu je zde i kulečník, výherní automaty a k poslechu k dispozici Jukebox. V restauraci je i sázková kancelář Fortuna. V letních měsících je hostům k dispozici krytá letní zahrádka.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 7:00-1:00
• Úterý 7:00-1:00
• Středa 7:00-1:00
• Čtvrtek 7:00-1:00
• Pátek 8:00-4:00
• Sobota 9:00-4:00
• Neděle 9:00-1:00
Kuchyně:
• Česká
 
Kreditní karty:

nezadáno
Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
10.06.2016
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
263
Pivnice Ingot se nachází uprostřed panelového sídliště kousek od vlakového a autobusového nádraží ve Žďáře nad Sázavou. Vlajková loď pivovaru Gambrinus, jehož logo je doslova neustále na očích, disponuje velkou zastřešenou zahrádkou, kulečníkem, herními automaty a dvěma bowlingovými dráhami. Interiér prošel kompletní rekonstrukcí a je to na něm vidět. Masivní nábytek ještě stále září novotou a neopotřebovaností, dřevěná podlaha přináší prvek domáckosti a výkonná vzduchotechnika zajišťuje celkem solidní odvětrání kuřáckého odéru, takže přestože se tady kouří jako o závod, není to ani pro nekuřáka nesnesitelné. Prosvícené obrázky pak oživují lehce sterilní atmosféru. Obsluha je poměrně chladná a jakoby bez zájmu. Reakční časy mají zdlouhavé a jednou dokonce mou objednávku zcela ignorují. Se štamgasty se přitom vybavují docela vřele a přátelsky. Přestože Ingot je svým zaměřením pivnice, nabídka piv je docela chudá. Například alternativa ke světlým pivům vůbec neexistuje, snad jedině polotmavý Birell. Já si objednávám Gambrinus 11° Excelent. Startovním výstřelem je poté silná česnečka se šunkou, podávaná s chlebovými krutony a uzeným sýrem. Zajímavé řešení, kdy jsou krutony, respektive topinky, umístěny společně s nastrouhaným sýrem mimo samotnou polévku a host si sýr do ní sám přidá podle chuti, je neotřelé a originální. Navíc nikde není dáno, že sýr musí jít do polévky, klidně je možné nechat ho na topinkách a jíst to takto. Prostě jak komu vyhovuje. Česnečka jako taková už pak ovšem ničím dalším nepřekvapí, což je docela škoda. Následující hlavní chod, kuřecí prsíčko nadívané ricottou a listovým špenátem s mačkanými bramborami s cibulkou, je kompromisem. Původně jsem si totiž myslel na pořádný steak s nějakou peprnou omáčkou, jenže tady bohužel nic takového v nabídce nemají. Možná toto prvotní zklamání malinko ovlivňuje i můj přístup k předloženému pokrmu. Ať se totiž snažím sebevíc, přiřknout mu status plnohodnotné náhrady prostě nejde. Kuřecí maso je unavené a suché až hrůza. Nepomáhá ani originální nádivka či solidní omáčka. Nejpovedenější položkou jsou tak nakonec kuriózně šťouchané brambory proložené mladou cibulkou. Ty mi chutnají, zbytek je sotva průměrný. Druhého objednaného piva se ne a ne dočkat, proto už ani nežádám o dezertní lístek a končím espressem ze 100% arabiky značky Asim Caffé. To naštěstí číšník donese. Ingot Originál 1869 má možná dobrý koncept, ale už ne tak solidní provedení. Moje očekávání tentokráte bohužel nebyla naplněna.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení
263


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz