Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13340383
Vyhledávání:


restaurace
Astra
 
E.Beneše 19
568 02 Svitavy - Předměstí
Pardubický kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 461532451
Fax: 
E-mail:  astra.sy@seznam.cz
URL:  www.restauraceastra.cz
Počet míst:  60
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  ANO
Nekuřácký salonek:  NE
Bezbariérový přístup:  NE
Restaurace Astra nabízí příjemné prostředí a široký sortiment českých jídel, z čerstvých lokálních potravin, denní menu, sezónní speciality. Vaření nás baví, a proto stále zkoušíme nové recepty, hledáme inspiraci. Naší chloubou je, ale především tankové pivo. Pivo čepované z pivních tanků poskytuje maximální možnou kvalitu. Pivo bereme jako vizitku podniku a personál je připraven se kdykoliv o tomto oblíbeném pěnivém moku pobavit. Restaurace Astra je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za dodržení nejvyšší kvality čepovaného plzeňského piva.
Svou polohou, prostorovým uspořádáním i vybavením je restaurace Astra vhodným místem pro pořádání různých rodinných oslav, srazů, školení či firemních akcí. Můžeme připravit speciální nabídku či občerstvení formou rautu. Pořádáme také svatby, oslavy narozenin, smuteční hostiny, třídní srazy, školení.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 10:00-0:00
• Úterý 10:00-0:00
• Středa 10:00-0:00
• Čtvrtek 10:00-0:00
• Pátek 10:00-1:00
• Sobota 10:00-1:00
• Neděle 10:00-23:00
Kuchyně:
• Česká
 
Kreditní karty:

Stravenky:Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
28.09.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
267
Restaurace Astra se nachází naproti autobusovému nádraží ve Svitavách. Snad díky tomu se zde dá bez problémů zaparkovat auto a do centra města je to jen pár kroků. K dispozici je zastřešená letní terasa a pivnice se samostatným vchodem. Interiér podniku působí moderním dojmem. Jednoduchý styl s červeným laděním působí příjemně a útulně. Zajímavým prvkem je dělící roleta uprostřed restaurantu a upoutají i vestavěná akvária v boční stěně. Nemohu nezmínit i mimo vlastní restauraci umístěné turniketové toalety, na které se host dostane až po zadání kódu, získaného od obsluhy.
Ta je příjemná a rychlá, což člověk ocení v plně obsazeném restaurantu, na druhou stranu ale bohužel postrádají některé základní profesní návyky.
Své obědové dostaveníčko začínám hovězím vývarem s masem a nudlemi. I když nejsem kdovíjakým vyznavačem tohoto druhu polévek, v tomto případě oceňuji vyváženou silnou chuť a poměr ingrediencí. Masových drobků a nudlí je prostě tak akorát. Hlavním chodem jsou medailonky z panenské svíčkové přelité přírodní šťávou s vůní česneku. K tomu mám opékané brambory a zeleninovou oblohu. Úprava na talíři nic moc, jedná se o takový ten standard vysokokapacitní vývařovny bez jakéhokoli nápadu. Chuťově je to podobné, jídlo neurazí ani nenadchne. Ne že by bylo vysloveně špatné, ale prostě tady není nic, co by zaujalo, překvapilo nebo snad ohromilo. Člověk se projí k plnému žaludku a vlastně to ani nepostřehne, po odchodu z restaurace už si ani nevzpomene, cože to vlastně měl k obědu. To závěrečné espresso z dílny Julius Meinl naopak musím pochválit a udělit mu jedničku s hvězdičkou. Prezentuje se plným kavárenským servírováním, silnou a opojnou chutí.
Svitavská Astra sází na lidovost, nízké ceny, klasickou českou kuchyni a pěkné prostředí. Jednoznačně jim to vychází, neboť už dlouho jsem nezažil restauraci zaplněnou do posledního místečka. Za mě je to lepší průměr.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
267


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz