Uživatel: nepřihlášen
Počítadlo přístupů: 13281077
Vyhledávání:


restaurace
Amande
 
Husova 8
693 01 Hustopeče
Jihomoravský kraj
Česká republika
Přibližná poloha

Tel.:  +420 774662607
Fax: 
E-mail:  info@centro.cz
URL:  www.centro.cz
Počet míst:  80
Parkoviště:  ANO
Nekuřácká restaurace:  ANO
Nekuřácký salonek:  ANO
Bezbariérový přístup:  ANO
Restaurant Amande v sobě spojuje několik unikátních konceptů, které poskytnou vaším smyslům dokonalé zážitky. Hlavní výsadou naší restaurace je snoubení tradičních surovin z jižní Moravy, připravovaných dle soudobých trendů francouzské kuchyně a tradiční moravská jídla doplněná o neotřelé přílohy ve francouzském stylu. Ne každý ví, že Francouzi zanechali na jižní Moravě nesmazatelnou historickou stopu. Název Amande (francouzsky mandle) se nabízel prakticky sám. V Hustopečích jsou největší mandloňové sady ve střední Evropě a mandle se také často promítají v pokrmech, např. sladká specialita v nové nabídce je Mandlovník by Amande.
Prostory restaurace jsou klimatizované a nabízí posezení pro až 80 osob. V letních měsících kapacitu restaurace navyšuje přilehlá terasa s pergolou, s romantickým osvětlením pro dokonalé letní večery. Hosté se u nás mohou potěšit perfektním servisem, vrcholnou gastronomií a výbornými víny z jižní Moravy i Francie.

 
Otvírací doba:
• Pondělí 11:00-22:00
• Úterý 11:00-22:00
• Středa 11:00-22:00
• Čtvrtek 11:00-22:00
• Pátek 11:00-23:00
• Sobota 11:00-23:00
• Neděle 11:00-22:00
Kuchyně:
• Česká
• Francouzská
 
Kreditní karty:

Stravenky:

nezadáno


Aktuality


Neuvedeny žádné aktuality.


Týdenní menu


Neuvedeno žádné týdenní menu.


Poznámky (diskuze) k restauraci


Neuvedeny žádné poznámky.

Přidat poznámku


Mobilní hodnocení
Hodnocení

Skrýt slovní hodnocení

Hodnocení uživatelů: (přidat nové hodnocení)
Hodnotil Datum Jídlo Pití Atmosféra Obsluha Útrata/1
nergal  Uživatel s více jak 15 hodnoceními restaurace
18.11.2017
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
725
Restaurant Amande je součástí wellness hotelu Centro v Hustopečích u Brna. Výborná poloha ve středu města u hlavní silnice a velmi dobré možnosti pro parkování předurčuje tento podnik k vysoké návštěvnosti. Když se k tomu přidá i příjemné prostředí, milý personál a skvělá kuchyně je jasné, že o návštěvníky se tady nemusejí bát. Restaurace aspiruje na status zážitkového podniku, proto nabízí mimo jiné i degustační menu a pořádá také nejrůznější gastronomické akce. Při mé návštěvě zrovna jedna taková - svatomartinská - končí. Já nicméně svatomartinské menu pomíjím, neboť daleko více mě zajímá pětichodová degustace, sestávající ze studeného předkrmu, polévky, teplého předkrmu, hlavního chodu a dezertu.
Jako první se na stole objevuje torchon z foie gras se sušenými kachními prsy na salátovém lůžku. Pěkná barevná kompozice hýří různými chuťovými tóny, přesto se nemohu zbavit jisté octovosti na patře. Ta mi trochu kazí celkový dojem a zanechává mě malinko rozpačitým. Následující dýňové cappuccino ovšem reputaci okamžitě napravuje. Výrazný projev pancetty podtrhuje kouzelnou sametovost a hebkost krému a zvedá laťku na nejvyšší zarážky. Dokázal bych si představit celý kotel téhle polévky a věřím, že by se nepřejedla. Úlohy teplého předkrmu se zhostily drůbeží játra se žampiony a chlebovým chipsem. Při absenci pečené štiky, která je v jídelním lístku, nemohl kuchař zvolit lepší náhradu. Tenhle chod se mu opravdu povedl a pravděpodobně aspiruje na zlatou hvězdu. Alespoň v mých očích. Snoubí se zde delikátnost s výraznou chutí, hutnost s nadýchaností a všechno dohromady vytváří dokonalý zážitek. Nepřebije ho ani kohout na víně s bramborovými noky a pečenými mandlemi. Ne že by byl horší, pořád je to delikatesa jako hrom, ale přece jen mi už emoce tolik nejitří. Závěr je ve znamení hruškového koláče s mandlemi a skořicovou zmrzlinou. Především zmrzlina tomu dává šmrnc. Maně přemítám, kdy naposledy jsem jedl takhle vynikající zmrzlinu. Žádná rozteklá pasta, ale konzistentní, krásně nachlazený produkt. On koneckonců ani samotný koláč nezůstává moc pozadu. Výsledek: spokojenost. Espresso z pražírny Trucillo už jen doplňuje celkový obraz skvostné pětidílné skládačky a vysílá signál, že navštěva Amande Restaurantu rozhodně stojí za to.
1 hodnocení 1 osob
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
725


Přidat hodnocení restaurace

© 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Artax a.s., poslední aktualizace 26. 2. 2014
Naše další projekty: etisky - digitální tisk, OSVÍTÍME VÁS, Firemní a osobní kalendáře, sCool Matematika.
AKTUALITY
Nejsou žádné aktuality.

Seznam aktualit
REKLAMA
Kadeřnictví Michaela
Kadeřnický salon a solárium v centru Brna.
www.kadernictvi-michaela.cz